Суспільство

У Житомирі команда адвокатів «Дубок і партнери» допомагає колишнім військовим та правоохоронцям відсудити пенсійні виплати

30 July 2021, 09:58

В Україні після численних акцій протесту колишніх силовиків, які вимагали перерахунок пенсій військовим, правоохоронцям, працівникам інших силових структур, Уряд таки підтримав рішення про встановлення щомісячних пенсійних доплат. Однак, не завжди все так просто і часто потрібна допомога кваліфікованого адвоката. Саме таку підтримку надають в житомирському адвокатському бюро “Дубок і партнери”.

Команда професіоналів здійснює правовий захист військовослужбовців ЗСУ та інших силових структур, зокрема:

  • стягнення невиплачених коштів (грошове забезпечення, індексація, компенсаційні виплати та допомоги, тощо);
  • поновлення на квартирному обліку (скасування протокольних рішень житлових комісій, тощо);
  • стягнення грошової компенсації за порушені права (при незаконному звільненні, порушенні порядку звільнення тощо);
  • встановлення статусу учасника бойових дій та інших статусів та фактів, що мають юридичне значення;
  • оскарження будь-яких інших порушених прав військовослужбовців та членів їх сімей.

Адвокатське бюро завоювало довіру не лише у житомирян, а й допомагають вирішити проблемні питання жителям області та всієї країни.

“У 2020 році до нас звернувся колишній військовослужбовець Валентин Кузубяк з Новограда-Волинського. Завдяки нашим адвокатам вдалося виграти три справи по виплаті вихідної допомоги, компенсацію за невикористані дні відпустки під час проходження служби в зоні АТО та відшкодування середньомісячного заробітку. Також ми надавали підтримку та допомогу побратимам та товаришам нашого клієнта, – зазначили адвокатському бюро “Дубок і партнери”.

Окрім цього, адвокати займаються адміністративними та цивільними справами і мають на своєму рахунку вже понад 1000 виграних справ.

Якщо Вам потрібно оскаржити рішення, дії чи бездіяльність державних органів та установ, стягнути компенсації за порушення прав та свобод, оскаржити та скасувати штрафи, або Ви стали учасником дорожньо-транспортної пригоди і потребуєте адвокатського супроводу, чи вирішуєте сімейні або трудові спори – надійною підтримкою та помічниками стануть адвокати “Дубок і партнери”.

Адвокати мають понад 5 років неперервної юридичної практики і вже захистили більше 73 мільйонів активів клієнтів. Тут знають, як вирішити навіть надскладні ситуації і домогтися справедливості, адже в команді працюють лише професіонали, яким довіряють житомиряни.

Адвокатське бюро “Дубок і партнери” знаходиться за адресою вулиця Гоголівська, 16 а, Житомир, 10012

Телефон: 063-433-28-79

dubokandpartners@gmail.com

Деталі - https://dubokandpartners.com/

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: юрист адвокат адвокатська контора Дубок і партнери  
Матеріали по темі