Події

У селищі Житомирської області горить сміття на полігоні

4 August 2021, 11:31

З вечора третього серпня у селищі Черняхів Житомирської області горить сміття на території полігону твердих побутових відходів.

Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС України у Житомирській області.

«3 серпня, о 19:21, у смт Черняхів Житомирського району на території полігону твердих побутових відходів Черняхівської громади виникло загоряння сміття окремими осередками на площі близько 2,5 га. Висота насипу 0-2 м», – йдеться у повідомленні.

На гасіння пожежі залучені 5 одиниць техніки Головного управління ДСНС України у Житомирській області та 25 чоловік особового складу, також 4 трактори від Черняхівської громади (МТЗ-80 і 3 трактори з бочками для підвозу води).

О 21:25 пожежа була локалізована. На ранок 4 серпня залишається горіння окремими осередками на площі близько 1 га.

Як повідомляв Житомир.info, на весні, влітку та восени 2020 року в Житомирі неодноразово горіло міське сміттєзвалище. Так, близько півночі 16 березня 2020 року сталася пожежа на міському полігоні твердих побутових відходів за мікрорайоном Крошня. 5 квітня ввечері, сміттєзвалище знову почало горіти. Вранці 6 квітня осередок займання був локалізований, називали кілька причин виникнення пожежі: самозаймання, суха погода, не виключали й підпал.

Вдень 20 квітня стало відомо, що загорілося сміттєзвалище на Крошні в Житомирі. До пізнього вечора цього дня займання ліквідували, але вранці 21 квітня там спалахнуло знову. Начальник комунального підприємства КАТП-0628 Сергій Колесник повідомляв, що причиною пожежі був умисний підпал.

16 липня на полігоні твердих побутових відходів у мікрорайоні Крошня в Житомирі вкотре спалахнуло сміття. Головний інженер КАТП-0628 Андрій Кудак розповів подробиці про пожежу.

25 вересня на міському сміттєзвалищі у Житомирі вкотре сталася пожежа.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: сміття сміттєзвалище пожежа полігон Черняхів  
Матеріали по темі