Влада

В Житомирській області планують до кінця року провести інвентаризацію лісових ресурсів, водних та інших об’єктів

6 August 2021, 17:12

До кінця року на Житомирщині буде проведено інвентаризацію лісових ресурсів, водних та інших об’єктів.

Про це повідомляє пресслужба облдержадміністрації з посиланням на розпорядження голови ОДА «Про утворення регіональної комісії з інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території області» підписано 30 липня поточного року.

«Згідно з розпорядженням регіональна комісія спільно з органами місцевого самоврядування до 15 грудня 2021 року має забезпечити проведення інвентаризації: водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної власності та за її результатами забезпечення внесення відповідних відомостей до Державного земельного кадастру; нерухомого державного та комунального майна», - йдеться у повідомленні.

Відповідальними за організаційне забезпечення роботи Регіональної комісії за вiдповiдними напрямками діяльності визначено Управління екології та природних ресурсів і Департамент агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської обласної державної адміністрації.

Головою комісії призначено заступника голови ОДА Віктора Градівського.

Довідка ОДА: Житомирською обласною державною адміністрацією проводиться робота по організації інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності на території області на виконання Протокольного рішення від 05.07.2021 за підсумками наради щодо виконання завдання пункту 5 Рішення РНБО України від 15.04.2021 «Про заходи державної регіональної політики на підтримку децентралізації влади», введеного в дію Указом Президента України від 29.04.2021 № 180/2021.

Як повідомляв Житомир.info, на сесії обласної ради 24 грудня 2020 року затвердили Програму проведення інвентаризації земель на території Житомирської області на 2021 рік: на реалізацію програми витратять 2 млн 300 тис. грн відповідно до договору на надання послуг від 02.11.2020 року, укладеного за результатами проведених відкритих торгів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ОДА розпорядження інвентаризація ліс водні об'єкти 
Матеріали по темі