Влада

​У Житомирській області 109 жінок отримали Ордени матері бійця АТО

12 August 2021, 18:40

109 жінок Житомирщини нагородили Орденом матері бійця АТО. Урочиста церемонія відзначення матерів загиблих Героїв відбулась на базі санаторію «Дениші».

Про це 12 серпня повідомила пресслужба Житомирської обласної ради.

«Участь у заході взяли голова обласної ради Володимир Федоренко, заступник Міністра у справах ветеранів України з питань європейської інтеграції Олексій Ілляшенко, народний депутат України Анатолій Остапенко, заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Оханський, духовенство», - йдеться у повідомленні.

«Сьогодні напередодні 30-ї річниці Незалежності України ми зібрались аби вшанувати матерів бійців, чиї сини та доньки віддали своє життя за свободу нашої держави. На жаль, вчора Житомирщину знову сколихнулась страшна звістка і ще одна родина нашої області втратила свого Героя. Війна продовжує забирати життя наших патріотів і неможливо навіть усвідомити горе кожної родини, яку торкнулась ця жахлива трагедія», - сказав Володимир Федоренко.

Голова обласної ради підкреслив, що «Орден матері бійця АТО» – це унікальна відзнака тим, хто виховав справжніх патріотів та захисників України, чиї сини та доньки віддали своє життя за свободу нашої держави.

«Ми не маємо морального права залишити без уваги батьків, які пережили страшну втрату, адже якби не їх сини та доньки, то сьогодні ми могли б бути вже в іншій державі. Я Вас запевняю, що Ви завжди можете розраховувати та мою підтримку та допомогу, з будь-яких питань та у будь-який час! Низький уклін всім родинам наших Героїв», - сказав Володимир Федоренко.

В облраді нагадали, що проведення урочистої церемонії відзначення матерів загиблих бійців Житомирщини 4 серпня голова обласної ради обговорив під час робочої зустрічі із головою ГО «Об'єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» у Житомирській області, своїм радником Оленою Максименко.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: АТО мати Орден матері бійця АТО  
Матеріали по темі