Події

У Житомирській області судили чоловіка, який під час сімейної сварки побив пасинків: 150 годин громадських робіт

16 August 2021, 16:01

Жителя Бердичівського району Житомирської області засудили до 150 годин громадських робіт за нанесення легких тілесних ушкоджень неповнолітнім пасинкам.

Про це 16 серпня повідомила пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області.

«За даними досудового розслідування, близько дев’ятої вечора 12 березня 2021 року чоловік за місцем свого проживання вчинив домашнє насильство щодо пасинків віком 15 та 8 років. Спочатку ударив кулаком в обличчя старшого, потім повторив свої дії щодо молодшого. Хлопці отримали тілесні ушкодження у вигляді садна на губі й синця під оком. Дії вітчима кваліфіковано за частиною 1 статті 125 КК України (умисне легке тілесне ушкодження)», – йдеться у повідомленні.

У судовому засіданні 36-річний обвинувачений повністю зізнався у скоєному. Зазначив, що того вечора був нетверезим і на ґрунті ревнощів почав сваритися зі співмешканкою. Діти ж тим часом бігали по будинку й бешкетували – тому і вдарив їх. Також чоловік запевнив, що нині добре ладнає з пасинками.

«За клопотанням прокурора та згодою усіх учасників, суд визнав недоцільним досліджувати інші докази щодо обставин, які ніким не оспорюються. Тому вважав винуватість чоловіка в інкримінованому правопорушенні доведеною. На вид та міру обраного покарання вплинули характер і суспільна небезпечність скоєного, дані про особу обвинуваченого (не перебуває на обліку у психіатра й нарколога, не має негативних характеристик), а також обставини, що пом’якшують і обтяжують покарання. Останніми було визнано щире каяття та вчинення проступку щодо особи, з якою винний перебуває у сімейних відносинах, відповідно», – інформує пресслужба суду.

За наслідками розгляду справи обвинуваченому призначили 150 годин громадських робіт. На переконання суду, таке покарання допоможе вітчиму стати на шлях виправлення і стримуватиме його від неправомірної поведінки у подальшому.

Протягом 30 днів вирок може бути оскаржений.

Нагадаємо, у квітні 2021 року Бердичівська окружна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт за фактом скоєння 36-річним вітчимом домашнього насильства – побиття неповнолітніх пасинків.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: домашнє насильство побиття дитина пасинок суд прокуратура пасинок  
Матеріали по темі