Влада

В міській раді вирішили створити наглядову раду ще одного комунального підприємства

3 September 2021, 11:15

Міська рада вирішила створити наглядову раду ще одного комунального підприємства – КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира».

Відповідний проєкт рішення сесії 2 вересня оприлюднили на сайті міської ради.

У проєкті зазначаються, що затверджений склад наглядових рад 15 комунальних підприємств залишається без змін, а в наглядовій раді комунального підприємства «Інспекція з благоустрою м.Житомира» буде лише чотири депутати.

Нижче – скріншот з додатка до проєкту рішення:

Нагадаємо, на сесії міської ради 17 червня 2021 року депутати утворили наглядові ради юридичних осіб, заснованих Житомирської міською радою: найпопулярніші – КП «Житомирводоканал», де в наглядовій раді 11 депутатів, та КП «Управління автомобільних шляхів» - 9 депутатів; найменша кількість членів в наглядових рада КП «Лікарня №1» та КП «Дитяча лікарня ім.В.Й.Башека» – 4 і 5, відповідно.

Як повідомляв Житомир.info, 8 лютого 2016 року Верховна рада ухвалила законопроєкт, який дозволяє створювати наглядові ради на комунальних та державних підприємствах. Типове положення про Наглядову раду комунального підприємства Житомирської міської ради було розроблене на початку травня цього ж року і вже в грудні були створені наглядові ради 11 комунальних підприємств: найпопулярнішими були КП «Житомиртеплокомуненерго» та «Житомирводоканал» – по 11 депутатів, найменше людей було в наглядових радах КП «Фармація» та КП «Муніципальний футбольний клуб» – по 5.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міськрада наглядова рада депутат КП  
Матеріали по темі