Місто

У Житомирі виконком має затвердити порядок приймання сміття на міському полігоні

8 September 2021, 15:34

У Житомирі виконком планує затвердити порядок приймання побутових відходів на міському полігоні.

Проєкт рішення виконкому «Про приймання побутових відходів на міському полігоні захоронення твердих побутових відходів» 6 вересня оприлюднили на сайті міської ради.

«З метою забезпечення належної експлуатації міського полігону захоронення побутових відходів (…) виконавчий комітет міської ради вирішив:
затвердити Порядок приймання побутових відходів на міському полігоні захоронення твердих побутових відходів м. Житомира від суб’єктів господарювання, які не визначені виконавцями послуг з вивезення побутових відходів на території Житомирської міської об'єднаної територіальної громади», – йдеться у проєкті рішення.

У додатку до проєкту рішення окреслено, яким суб’єктам господарювання дозволяється вивезення сміття на місцевий полігон. Так, вивозити непотріб на сміттєзвалище мають дозволити комунальним підприємствам, установам та закладам, які постійно задіяні у виконанні робіт з благоустрою; суб’єктам господарювання, які є виробниками продукції та є джерелом утворення промислових відходів; виконавцям послуг з вивезення побутових відходів на території інших населених пунктів (ОТГ), які межують з Житомиром.

Аби отримати дозвіл на вивезення сміття на полігон, такі підприємства мають звернутися до виконкому з відповідною заявою та укласти договір з КП «Автотранспортне підприємство 0628».

Одним із пунктів правил передбачено, що «управителі багатоквартирних будинків, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельні, обслуговуючі та гаражні кооперативи (організації, об’єднання) повинні укладати з виконавцями послуг з вивезення побутових відходів договори на вивезення окремих побутових відходів (твердих, великогабаритних, ремонтних), що є спільною власністю співвласників або членів кооперативу (об’єднань)».

Детальніше – у додатку:


Перелік документів, які мають подати суб’єкти господарювання для можливості вивозити відходи на міський полігон, – тут

Нагадаємо, 2 березня 2021 року на сайті міської ради оприлюднили проєкт рішення сесії щодо врегулювання питання функціонування міського полігону твердих побутових відходів. У проєкті рішення, зокрема, йшлося про те, що на полігон пускатимуть лише сміттєвози виконавців послуг з вивезення ТПВ в місті та сусідніх ОТГ, які уклали договори.

Як повідомляв Житомир.info, 22 червня 2021 року на ресурсі ProZorro оприлюднили оголошення про тендер, відповідно до якого КП «Автотранспортне підприємства 0628» Житомирської міської ради мало намір заплатити 1,8 млн грн за послуги бульдозера, екскаватора та самоскида для утримання міського полігону твердих побутових відходів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: сміття відходи ТПВ полігон сміттєзвалище проєкт рішення  
Матеріали по темі