Тренд на екологічність і розумне споживання природних ресурсів стає все більш актуальним не тільки в повсякденному житті, але і в моді. Зірки шоу-бізнесу, популярні особи, кутюр'є відмовляються від натурального хутра на користь штучного. Сучасні технології дозволяють випускати на ринок вироби, що перевершують за властивостями раніше затребувані хутряні моделі. Еко шуби - симпатичний варіант на зиму для модниць. Їх можна поєднувати з різними цибулею від спортивного до класики.
Що таке екомех: ключові особливості
Екомех - новий матеріал, який імітує шкуру тварин. Приємний на дотик, м'який. Ворсинки виготовляються з віскози, капрону, полиакрилонитрила. Далі рівномірно наносяться на ткану основу або штучну шкіру. Спосіб закріплення може відрізнятися в залежності від технології виробника. Є вязально-прошивний, тканий, клейовий, трикотажний.
Отримане виріб відмінно підходить для пошиття верхнього жіночого одягу. Матеріал підлягає фарбуванню в будь-які кольори і відтінки. Для кращої переконливості його іноді підстригають і забарвлюють, щоб імітувати справжній шерсть якоїсь тварини. Шубы из эко меха завойовують справжню популярність. Нове покоління робить вибір на користь екології, захисту природи та навколишнього середовища.
Плюси і один незначний мінус речей з екомеха:
- Виробляються з нетоксичних матеріалів.
- У волокна не селяться мікроби.
- Легке зберігання.
- Різноманітність забарвлень.
- Невелика вага.
- Не викликають алергії.
- Для виготовлення модного одягу не страждають милі звірята.
- Доступна ціна.
- Прання без проблем.
- Досить теплі.
До мінусів можна віднести малий термін служби. Наряд при постійній шкарпетці прослужить кілька років. Натуральні шуби носяться десятиліттями. Fashion-тенденції змінюються так стрімко, тому оновлювати зимовий гардероб кожен 3-4 роки не тільки необхідно, але і просто приємно.
Для якої температури підходять шуби з еко-хутра
На вигляд еко шуба така ж дорога і розкішна, як натуральна шкіра. Якщо ви житель північних широт, зими в -30 ° С і менше норма, а не виняток, варто розглянути довговічні шубки з норки, чорнобурки, соболя. Подібне виріб скоріше не розкіш, а просто необхідність, адже в ній буде тепло навіть у найлютіші морози і хуртовини.
В інших випадках доцільно вибирати моделі з штучних волокон. Без додаткового утеплювача їх можна починати носити вже при 0 ° С. Є укорочені варіанти, довжиною до середини стегна або моделі в підлогу. При покупці еко-шубки на зимовий період часу варто звернути увагу на тип утеплювача, якість підкладки і довжину. При правильному підборі одяг можна носити до - 20 ° С, але обов'язково одягати додатковий светр, гольф або кофту.
Як доглядати за еко шубою
Бездоганний вигляд виробу збереже правильний догляд і зберігання. Правила прості:
- прати краще вручну або в пральній машинці за допомогою спецпрограми при температурі не вище 30 градусів;
- після прання струсити, видалити залишки вологи за допомогою щітки, залишити сушитися при кімнатній температурі;
- одяг потрібно періодично розчісувати;
- зберігати в просторому шафі на плічках в чохлі або накидці (запобігатиме потраплянню пилу або бруду).
При бажанні можна віддати річ в хімчистку, де її очистять і підготують до шкарпетці перед зимовим сезоном.
Екошубкі продаються під пояс, різної форми, фасону, довжини, з принтами. Залишається тільки придбати примірник, який підходить до вашого стилю і образу.