Влада

Житомирська ТГ отримала від Нацполіції Renault Duster, на якій офіцер громади буде їздити по селу

15 September 2021, 12:08

В Києві поліцейські офіцери громади з різних областей отримували ключі від службових автомобілів, одна з автівок відтепер буде в Житомирській громаді - в селі Вереси.

Про це мер Житомира Сергій Сухомлин повідомив під час чергового засідання міськвиконкому 15 вересня.

«Вчора громади в Києві від Міністерства внутрішніх справ отримали чергову партію автомобілів для офіцерів громади. Сама ідея створення «поліцейського офіцера громади» і приєднання Житомира до цього проєкту була ще півтора роки тому, цього року він запрацював. Місто купило і передало на проєкт «поліцейський офіцер громади» 10 автомобілів, і в меморандумі було прописано, що Міністерство внутрішніх справ і Нацполіція разом з посольством Сполучених Штатів Америки передадуть на місто ще 10 автомобілів. На даний час вони передали два автомобілі, приблизно через місяць закінчиться навчання в наступної партії поліцейських, це буде чотири екіпажі, і під ці екіпажі буде ще чотири автомобілі передані місту Житомиру. Зараз офіцери громади працюють лише в приватному секторі міста Житомира, вчора автомобіль отримав саме офіцер громади з Вересів. А чотири нові екіпажі вже підуть в мікрорайони міста де багатоповерхова забудова. Поступово МВС та Нацполіція рухаються по виконанню меморандуму з Житомиром», - сказав Сергій Сухомлин.

Пресслужба Нацполіції інформувала, що ключі від службових авто марки Renault Duster та помпові рушниці 14 вересня отримали поліцейські та керівники об’єднаних територіальних громад з дев’яти областей, а саме Київської, Вінницької, Закарпатської, Полтавської, Житомирської, Луганської, Донецької, Одеської та Дніпропетровської. В поліції Житомирської області уточнили, що 14 вересня ключі від службового Renault Duster отримав поліцейський офіцер Житомирської громади Володимир Іванов.

Нагадаємо, 25 травня 2021 року в Житомирі урочисто запустили проєкт «Поліцейський офіцер громади» на території Житомирської та Іршанської територіальних громад області. Станом на початок липня дванадцять офіцерів успішно пройшли конкурсний відбір та відповідну підготовку у навчальних закладах і працювали в Житомирській громаді. Як проходить робочий день офіцера громади Володимира Свірчевського дивіться у сюжеті.

Як повідомляв Житомир.info, 11 квітня 2020 року мер Житомира та начальник головного управління Нацполіції в Житомирській області підписали меморандум про співпрацю щодо початку роботи «офіцерів громад». 6 квітня був оголошений прийом заявок від діючих працівників поліції: з кандидатів мали відібрати 20 кращих, які й стануть поліцейськими Житомирської ОТГ.

13 квітня 2020 року виконавчий комітет Житомирської міської ради оголосив тендер на закупівлю 8 автомобілів за 3,5 млн грн для проєкту «Поліцейський офіцер громади» й 29 квітня відбувся аукціон, у якому перемогло житомирське ТОВ «Полісся Моторс Груп» з остаточною пропозицією 3 млн 360 тис. Грн – 420 тис. грн за один Renault Duster. 21 травня з переможцем тендеру уклали договір, а 26 травня на сесії міської ради виділили гроші для оплати закупівлі. Після сесії мер Сергій Сухомлин повідомив, що планують закупити ще два автомобілі, а також зробити ремонт в приміщеннях, де працюватимуть «офіцери громади».

На сесії міської ради 18 червня 2020 року депутати затвердили меморандум про співпрацю та партнерство між головним управлінням Нацполіції та міською ОТГ для реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: офіцер громади Сухомлин автомобіль поліцейський Нацполіція  
Матеріали по темі