Влада

​Мер Житомира звільнив директорку комунального підприємства, яке планують ліквідувати

16 September 2021, 10:57

Мер Житомира Сергій Сухомлин розпорядився звільнити директорку КП «Здоров’я» Світлану Веремчук.

Відповідне розпорядження №795 від 15 вересня 2021 оприлюднили на сайті Житомирської міської ради.

«Розглянувши заяву Веремчук С.А. про звільнення з займаної посади відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», звільнити 01 жовтня 2021 Веремчук Світлану Арсентівну, директора комунального підприємства «Здоров’я» Житомирської міської ради з займаної посади за власним бажанням, статті 38 Кодексу законів про працю України та припинити з нею контракт», - йдеться у розпорядженні міського голови.

За інформацією сайту Житомирської міської ради Світлана Веремчук очолює КП «Здоров’я» з 2006 року.

У щорічній декларації про доходи за минулий 2020 рік Світлана Веремчук зазначила, що отримала 98,4 тис. грн заробітної плати за основним місцем роботи та 78,9 тис. грн пенсії.

Нагадаємо, 17 серпня 2021 на сайті міської ради оприлюднили проєкт рішення сесії про припинення КП «Здоров’я» шляхом ліквідації. Підприємство надає платні послуги в сфері охорони здоров’я, а саме проводить медогляди та видає довідки.

Як повідомляв Житомир.info, в Житомирі функціонує ще одне комунальне підприємство міськради, яке надає аналогічні послуги – це КП «Профілактика», очолюване Оленою Вербич. 15 червня 2021 року на сайті міськради оприлюднили проєкт рішення сесії про припинення цього підприємства шляхом ліквідації. Дане рішення досі не розглядалось на сесії Житомирської міськради.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Здоров'я КП звільнення директор Веремчук  
Матеріали по темі