Події

У Житомирі поліцейські проводили рейд по ринку: зафіксували 20 порушників міграційного законодавства, троє мають покинути країну

17 September 2021, 09:31

У Житомирі поліцейські проводять профілактичні рейди, спрямовані на протидію незаконній міграції. Протягом вересня 2021 року зафіксували 20 порушень міграційного законодавства іноземцями та особами без громадянства, у 3 випадках ініційоване їх примусове видворення за межі України.

Про це повідомляють на сайті ГУНП у Житомирській області.

«15 вересня під час перевірки одного з ринків обласного центру правоохоронці виявили трьох громадян Азейбарджану, в яких вже давно завершились дозволені терміни перебування на території України. Поліцейські доставили чоловіків до найближчого відділу державної міграційної служби. Відносно порушників були оформлені адміністративні протоколи за ст. 203 КУпАП (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України). Нині вирішується питання про їх примусове видворення за межі нашої держави», – йдеться у повідомленні.

Загалом лише у вересні правоохоронці Житомирського районного управління поліції виявили 20 порушень, з них 17 – стосуються правил перебування в Україні (ст. 203 КУпАП) та 3 – забезпечення своєчасної реєстрації (ст. 205 КУпАП). Також у 3 випадках до міграційної служби були скеровані подання про примусове видворення іноземців за межі держави.

«Поліцейські спільно з працівниками Управління Державної міграційної служби проводять превентивні заходи для попередження та виявлення порушень міграційного законодавства іноземцями та особами без громадянства. Серед таких - рейди по ринкам, які знаходяться на території обслуговування, та перевірки місць значного скупчення людей. Поліцейські роз’яснюють іноземним громадянам правила перебування в Україні, а у разі виявлення порушень законодавства – доставляють їх до міграційної служби для подальшого впливу на ситуацію», –прокоментував заступник начальника Житомирського районного управління поліції з превентивної діяльності Володимир Богдан.

Як повідомляв Житомир.info, у серпні 2021 року правоохоронці викрили подружжя іноземців, які нелегально проживали у Житомирі понад два роки.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ринок нелегал поліція перевірка  
Матеріали по темі