У Житомирі втретє оголосили тендер з реконструкції аеродромного комплексу за 800 млн грн. Попередній тендер не відбувся через недопуск до оцінки тендерних пропозицій жодного з трьох учасників.
Управління капітального будівництва Житомирської міської ради втретє оголосило тендер на реконструкцію аеродромного комплексу в Житомирі. Очікувана вартість закупівлі становить - 800,6 млн грн.
Про це йдеться в закупівлі, опублікованій 23 листопада на ресурсі ProZorro.
За умовами тендерної документації, реконструювати аеродромний комплекс, що розташований в Житомирі по вулиці Авіаторів, 9, підрядник має до 31 грудня 2022 року. Джерело фінансування: 770,6 млн грн з державного бюджету України та 30 млн грн з місцевого бюджету.
У технічному завданні вказано, що переможець торгів має провести підготовчі та земляні роботи, роботи з водовідведення та зовнішнього електроосвітлення, улаштувати нове покриття на штучній злітно-посадковій смузі, світлосигнальне обладнання та інше.
Управління капітального будівництва приймає тендерні пропозиції до 24 грудня, аукціон запланований на 31 січня 2022 року.
Зауважимо, що це вже третя спроба провести тендер на реконструкцію аеродромного комплексу. 18 червня 2021 року управління капітального будівництва Житомирської міської ради оголосило тендер на реконструкцію аеродромного комплексу в Житомирі. Очікувана вартість закупівлі становила - 476,3 млн грн. Однак 1 серпня цей тендер замовник відмінив через неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель. 13 серпня управління капітального будівництва Житомирської міської ради вдруге оголосило тендер на реконструкцію аеродромного комплексу в Житомирі. Очікувана вартість закупівлі вже становила 800,6 млн грн.
Свої пропозиції на участь у тендері подало три фірми: ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», ПП «Автомагістраль» та ТОВ «Ростдорстрой». Спочатку замовник тендеру допустив усіх учасників до аукціону, однак 13 жовтня ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» подало скаргу до АМКУ на рішення тендерного комітету замовника щодо неправомірного допущення до аукціону ПП «Автомагістраль».
Того ж дня скаргу до АМКУ подає і ПП «Автомагістраль» щодо неправомірного допущення до аукціону своїх конкурентів - ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» та ТОВ «Ростдорстрой».
1 листопада АМКУ задовільнив скаргу ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» та зобов'язав управління капітального будівництва Житомирської міської ради скасувати рішення про допущення тендерної пропозиції ПП «Автомагістраль». А 10 листопада Антимонопольний комітет задовільнив скаргу ПП «Автомагістраль» та зобов’язав замовника тендеру скасувати своє рішення про допущення тендерних пропозицій ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» та ТОВ «Ростдорстрой».
Відтак управління капітального будівництва відхилило всі тендерні пропозиції учасників та відмінило тендер.
Нагадаємо, 30 червня 2021 аеропорт «Житомир» отримав статус міжнародного з цілодобовим пунктом пропуску через державний кордон.
Як повідомляв Житомир.info, на сесії Житомирської міської ради 2 вересня 2020 року депутати проголосували за прийняття у комунальну власність міської ОТГ частини майна житомирського аеропорту та проєктної документації на реконструкцію аеродромного комплексу. 7 жовтня створена за дорученням прем'єр-міністра Дениса Шмигаля комісія визнала аеропорт «Житомир» готовим для здійснення міжнародних перевезень.
24 грудня 2020 року, коментуючи визначення обсягу фінансування на 2021 рік реконструкції аеродромного комплексу в Житомирі на вул.Авіаторів, 9 в розмірі 500 млн грн, Сергій Сухомлин висловив сподівання, що в 2021 році на реконструкцію аеропорту «Житомир» виділять з державного бюджету 300 млн грн.