Місто

У Житомирі «Епіцентр-К» за майже мільйон гривень виготовить та облаштує до новорічного святкування декорації та фотозону з космонавтом

30 November 2021, 12:31

Управління культури Житомирської міської ради опублікувало намір укласти угоду з ТОВ «Епіцентр-К» на професійні дизайнерські послуги з виготовлення та облаштування світлодіодними фотозонами, консолями центральних вулиць міста на 974 тис. грн

Про це йдеться в тендері, опублікованому 11 листопада на ресурсі ProZorro.

За умовами тендерної документації, підрядник має надати дизайнерські послуги та облаштувати фотозони до 14 грудня. Джерело фінансування - місцевий бюджет.

У технічному завданні вказано, що управління культури Житомирської міської ради замовляє 20 світлодіодних консолей на стовпи з імітацією сонячної системи або планетами (повинні мати вигляд маленьких планет - не менше двох, що рухаються про круговій траєкторії навколо стовпа); 70 світлодіодних консолей на стовпи з частиною орнаменту (повинні мати вигляд дуг не менше двох, що схожі на вітрила); новорічна фотозона, яка складатиметься з трьох елементів цифри «2» та чотирьох елементів цифри «0» (повинна мати вигляд світлодіодного тунелю, який при потребі з'єднується та має довжину 4 метри); фотозона «Космонавт на планеті» (являє собою фігуру «космонавта», що рибалить на «планети» сидячи на півкулі, заповненій кусковим склом, яке відповідним чином підсвічується та створює враження, наче під ним планета Земля); 50 новорічних куль на ялинку.

Очікувана вартість закупівлі становила 975 тис. грн. Конкуренцію на торгах ТОВ «Епіцентр-К» склало ТОВ «ОВК-Білдінг», запропонувавши цінову пропозицію на 100 грн дорожчу. Під час торгів фірми між собою не конкурували та не знижували свої цінові пропозиції. Зазначимо, що тендерні пропозиції учасники подавали в один день з різницею у 2 години.

У технічній характеристиці до закупівлі, ТОВ «Епіцентр-К» ілюструє ті ж декорації і фотозони, які журналістам Житомир.info ще 12 листопада показувала головна архітекторка Житомира Ольга Бронштейн.

Скріншот з тендерної пропозиції ТОВ “Епіцентр-К”

29 листопада управління культури Житомирської міської ради опублікувало намір укласти угоду з ТОВ «Епіцентр-К».

ТОВ “Епіцентр К” зареєстрований в Києві. Спеціалізується фірма на роздрібній торгівлі іншими невживаними товарами в спеціалізованих магазинах, статутний капітал - 158,6 млн грн. Власниками фірми є Олександр Герега та Галина Герега.

ТОВ «ОВК-Білдінг» зареєстрований в Київській області в Фастові. Спеціалізується фірма на монтажі водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування, статутний капітал - 20 тис. грн. Власниками фірми є Володимир Цукренко та Олена Цируль.

Нагадаємо, 9 листопада управління культури Житомирської міської ради оголосило закупівлю на послуги з організації та проведення новорічних і різдвяних свят вартістю 568 тис. грн, а також закупівлю на придбання 2 520 новорічних подарунків вартістю 130 тис. грн (за один подарунок управління готове було заплатити 51 грн 60 коп.).За результатами торгів перемогу в тендері на солодкі подарунки отримало ТОВ «Рошен-Полісся» з пропозицією у 107 тис. грн (один пакунок вагою 253 г обійдеться управлінню культури в 43 грн).

Як повідомляв Житомир.info, минулого 2020 року управлінню культури Житомирської міської ради новорічне святкування обійшлося в понад 840 тис. грн: ПП «ТД «Солодкий світ» замовник заплатив 398 тис. грн за 4 тисячі новорічних подарунків (вартість одного пакунку вагою 480 г - 100 грн), ФОПу Анатолію Галицькому замовник заплатив 290 тис. грн за організацію новорічних та різдвяних свят у місті. Ще 153 тис. грн з міського бюджету заплатили підприємцю Вадиму Яворському за світильники та освітлювальну арматуру.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: УК декорація фотозона новий рік свято святкування тендер Епіцентр  
Матеріали по темі