Місто

Цьогоріч не буде гобопроєкторів, які раніше освічували будівлі біля головної ялинки Житомира

22 December 2021, 13:45

На вулиці Михайлівській у Житомирі комунальники встановили гобопроєктори, подаровані місту в 2019 році. Ялинки, сніг та зорі з’явилися на фасаді Свято-Михайлівського кафедрального собору. Щоправда, храм цьогоріч став єдиною будівлею, де транслюються різдвяно-новорічні зображення.

На те, що на Михайлівській «бракує» світлових картинок із зображенням Санта-Клауса, оленів та сніжинок, звернули увагу читачі та 22 грудня звернулися до редакції Житомир.info.

Чому цьогоріч на пішохідній вулиці гобопроєктори встановили лише за однією локацією, наші журналісти запитали у директора КП «ЕМЗО «Міськсвітло» Сергія Ковальчука.

«Цього року ми встановили два гобопроєктори з «виходом» на Михайлівську церкву. Вони транслюють ялинку та сніг. Більше проєкторів встановлювати не будемо. Так, спочатку планували змінити ті декорації, що ми бачили два роки поспіль, але потім отримали доручення з міської ради взагалі їх не встановлювати, за винятком тих, що освічують собор», – пояснив Сергій Ковальчук.

Хто саме і чому рекомендував не встановлювати решту гобопроєкторів, керівник «Міськсвітла» відмовився розповідати.

Дізнатися більше Житомир.info намагався у начальниці управління культури Житомирської міської ради Ілони Колодій. Однак станом на 13:15 год. 22 грудня зв’язатися з нею не вдалося: мобільний не відповідає, а за стаціонарним номером управління пояснили, що Ілона Колодій перебуває на погоджувальній раді, яка передує сесії міськради (запланована на 24 грудня).

Цього року лише така «картинка». Фото з соцмережі

До слова, пильні житомиряни помітили, що і майдан Корольова цього року незвично «темний» – не світяться гірлянди-«дощ», якими прикрашені ялинки, що там ростуть. Стосовно цього директор КП «ЕМЗО «Міськсвітло» Сергій Ковальчук у коментарі Житомир.info зазначив, що світлодіодні гірлянди на Корольова вже досить старі, та припустив, що вони могли вийти з ладу. Проте, пообіцяли у «Міськсвітлі», технічний стан гірлянд перевірять фахівці, та, можливо, вони знову засвітяться.

Нагадаємо, гобопроєктори на вулиці Михайлівській у Житомирі вперше встановили наприкінці грудня 2019 року. Презентуючи проєктори, міський голова Сергій Сухомлин зазначав, що на «кожне свято – на День міста, на Великдень – ми зможемо по-своєму прикрашати вулицю Михайлівську чи інші об’єкти». Освітлена Михайлівська та новорічні зображення у минулі роки були популярною фотолокацією. Подивитись світлове шоу приїздили люди з різних міст Житомирської області.

У 2020 році гобопроєктори на Михайлівській встановили до Дня святого Миколая.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: гобопроєктор Новий рік свято Ковальчук Міськсвітло  
Матеріали по темі