Події

​У Житомирській області газопостачальник поверне селищній поліклініці понад 55 тисяч за непоставлений газ

25 December 2021, 14:56

Прокурори Чуднівської окружної прокуратури домоглися у суді стягнення з газопостачального приватного товариства коштів за непоставлений природний газ, призначений для обігріву приміщення поліклініки.

Про це 24 грудня повідомила пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

«У січні 2020 року газопостачальне підприємство, за результатами відкритих торгів, уклало з медичним комунальним закладом Любарської селищної ради договір про постачання 50 тис. м3 природного газу на загальну суму майже чверть мільйона гривень. Однак прокурори встановили, що постачальник протягом року, в основному зимові місяці, безпідставно, за відсутності коливання цін на ринку, підвищував ціну на товар, відповідно, зменшуючи об’єми поставленого газу. Фактично у порушення вимог Закону України «Про публічні закупівлі» товариство уклало п’ять додаткових угод до основного договору, неправомірно завищивши ціну на газ майже на 60 %. Унаслідок цього недобросовісний постачальник кошти з бюджету отримав у повному обсязі, проте селищній поліклініці не поставив 15 тис. м3 природного газу», - йдеться у повідомленні.

Прокурори, на захист інтересів територіальної громади, звернулися до Господарського суду Житомирської області про стягнення з товариства понад 55 тис. грн за непоставлений газ. Суд визнав вимоги прокурорів законними та прийняв відповідне рішення

Як повідомляв Житомир.info, у травні 2021 року без попередження від газопостачання відключили пологовий будинок та лікарні. Міський голова доручив розібратись із ситуацією та підготувати необхідні документи для відкриття кримінального провадження проти «Житомиргазу».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: прокуратура газ газопостачання селищна поліклініка  
Матеріали по темі