Суспільство

Житомирський бізнес-клуб став Таємним Миколаєм та подарував дітям подарунки

29 December 2021, 16:05

Гаджети, ноутбуки, велосипеди, м’які іграшки та книги – такі подарунки підготували житомирський бізнес-клуб та меценати для дітей, що проживають на лінії розмежування, й дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

«Це така вже наша традиція – Таємний Санта. Діти, які потребують допомоги, опинилися в скрутних ситуаціях, пишуть листа святому Миколаю чи Діду Морозу, а ми нашим бізнес-клубом намагаємося втілити ці бажання. Подарунки були дуже різні, це були іграшки, планшети, комп’ютери, ігрові приставки. Я сподіваюся, дітям дуже сподобалися всі подарунки на свята», – розповідає засновник житомирського бізнес-клубу Вадим Ліскі.

«Ми вирішили об’єднатися. Вадим Ліски з Юлею Толмачовою передали нам листи, що хочуть дітки, які знаходяться на лінії розмежування, які в них є бажання, які у них є мрії, і кожен вибрав, витягнув собі подарунок. Свято надзвичайно велике, і кожна дитина має відчути це свято, цю енергію зрозуміти, що десь є ті люди, які турбуються про них, що ми одна країна», – каже підприємець та меценат Людмила Зубко.


У своїх листах діти виявили нестримне бажання вчитися, кажуть житомирські бізнесмени, тому зазвичай просили книги і техніку, яка їм у цьому допоможе.

«Діти просили засоби навчання, проханнями були планшет або ноутбук. Також ми долучили книжку Мелінди Гейтс про жіноче лідерство, так як це була дівчинка, яка навчалася, і вона планує продовжувати своє навчання, я думаю, що це гарний приклад того, як можна досягати, що можна досягати», – зазначає директор житомирської ІТ-компанії «Sana Commerce» Дмитро Антонюк.

«Нам написала дівчинка Ліза, яка забажала у своєму листі ноутбук, ми з радістю виконали її бажання, і маємо надію на те, що він буде служити, буде корисним, і вона буде гарно навчатися, бажаємо їй успіхів», – зичить комерційний директор Житомирської кондитерської фабрики «Житомирські ласощі» Тетяна Нікітіч.

«Мою дівчинку звати Крістіна, вона написала листа мені, такому Таємному Миколаю, вона захотіла гарний телефон, я телефон купив. Нехай вона долучається до світу через смартфон. Ми всі різні, але всі мої рідні, і маємо один одному допомагати», – каже директор Житомирської юридичної компанії Олександр Дмитрук.

Подарунки від Таємного Миколая отримали також діти, які проживають у складних життєвих обставинах.

«Було обрано семеро діток, які написали листи Святому Миколаю і висловили свої тендітні бажання. Дякую тим людям, які допомогли святому Миколаю здійснити їхні мрії їхні бажання. Вже з досвіду знаю, що в нас є дітки, які отримують всі подарунки, є які просто радіють, сміються, а є ті, які ніжно обіймаю і плачуть. Це для них велика радість, і я дуже хочу, щоб ці подарунки подарували їм мить радості і слугували довго», – каже директорка міського центру соціальних служб Ольга Юрченко.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Новий рік свято подарунок дитина бізнес-клуб підприємець підприємництво  
Матеріали по темі