Здоров'я

Перед святами НСЗУ нагадала, що викликати «швидку» треба лише коли існує загроза життю та здоров’ю

30 December 2021, 15:09

Екстрена медична допомога в новорічну ніч працює в посиленому режимі, але викликати «швидку» потрібно лише у випадку загрози життю та здоров'ю.

Про це 30 грудня нагадала Національна служба здоров’я України.

«І 31 грудня, і 1 січня, і в інші святкові дні лікарі екстренки працюють і готові надавати медичну допомогу пацієнтам. У «швидкої» немає вихідних, вона рятує пацієнтів цілодобово. Адже, на жаль, негаразди трапляються незалежно від дат у календарі: можна невдало посковзнутися і впасти, травмуватися, отримати гостре отруєння чи раптове загострення хвороби. Нікуди не зникають і виклики до людей із підозрою на інсульти та інфаркти. Часто екстрена медична допомога в новорічну ніч працює в посиленому режимі, залучаючи максимальну кількість бригад, якщо центр екстреної допомоги має таку можливість. Але нагадуємо, що 103 слід телефонувати тоді, коли існує загроза життю та здоров’ю. Бо поки медики витрачають час на нецільовий виклик, десь без допомоги може залишитися людина, яка справді терміново її потребує», - йдеться у повідомленні.

НСЗУ також нагадує, коли справді слід викликати екстрену медичну допомогу та як це робити правильно.

Як повідомляв Житомир.info, в новорічну ніч з 2021 на 2022 рік масові заходи біля головної ялинки Житомира не заплановані.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: НСЗУ швидка новий рік медики екстренна допомога  
Матеріали по темі