Влада

Перед новим роком голова Житомирської облради змінив керівника обласного Центру екстреної медичної допомоги

31 December 2021, 13:08

Голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко 29 грудня змінив керівника комунального підприємства «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Одним розпорядженням голова облради з 31 грудня 2021 року припинив виконання обов’язків директора комунального некомерційного підприємства «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Віктором Гриньовим.

Віктор Гриньов, медичний директор - керівник служби екстреної (швидкої) медичної допомоги комунального некомерційного підприємства «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради був в.о. директора з 3 березня 2021 року.

Наступним розпорядженням голова обласної ради призначив в.о. директора комунального некомерційного підприємства «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Тараса Волкова «тимчасово, з 4 січня 2022 року до призначення керівника обласною радою».

Тарас Волков працював на посаді медичного директора КНП «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради, на місцевих виборах 2020 року був обраний депутатом Житомирської районної ради від Радикальної партії Олега Ляшка.

Нагадаємо, на сесії обласної ради 16 грудня 2021 року депутатам знадобилося повторне голосування за призначення директора професійного ліцею та продовження контракту з керівником спецшколи, бо з першої спроби не вистачило голосів за двох «безпартійних» керівників комунальних закладів.

Як повідомляв Житомир.info, в Житомирській обласній раді восьмого скликання продовжується «традиція» влаштування депутатів на посади керівників комунальних підприємств та призначення за партійними квотами.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: облрада експренна допомога звільнення Гриньов призначення Волков КП 
Матеріали по темі