Влада

Директора КП «Житомиртранспорт» відправили у відпустку з подальшим звільненням

5 January 2022, 13:48

В. о. міського голови Сергій Кондратюк підписав розпорядження про відпустку та звільнення директора КП «Житомиртранспорт» Андрія Гнеличка.

Відповідне розпорядження від 4 січня опублікували на сайті Житомирської міської ради.

«Розглянувши заяву Гнеличка А. С. про надання відпустки та звільнення відповідно до статті 3 Закону України «Про відпустки» надати з 5 січня по 6 січня 2022 року Гнеличку Андрію Сергійовичу, директору комунального підприємства «Житомиртранспорт» Житомирської міської ради частину щорічної відпустки за робочий рік з 21 лютого 2021 року по 20 лютого 2022 року строком на два календарних дні з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення. 2. Звільнити з 6 січня 2022 року Гнеличку Андрію Сергійовичу, директору комунального підприємства «Житомиртранспорт» Житомирської міської ради, з займаної посади, за угодою сторін…», - йдеться у розпорядженні.Нагадаємо, Андрій Гнеличко був призначений директором комунального підприємства «Житомиртранспорт» з 21 лютого 2020 року. 23 лютого 2021 року мер ще на рік продовжив контракт з Гнеличком.

Як повідомляв Житомир.info, Житомирський апеляційний суд 8 січня 2020 року задовольнив позов Андрія Гнеличка до публічного акціонерного товариства «УкрСиббанк» про визнання звільнення з роботи незаконним, поновлення на роботі та стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу у сумі 207 тис. грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Гнеличко Житомиртранспорт звільнення розпорядження  
Матеріали по темі