Влада

На посаду директора КП «Житомиртранспорт» вже є кандидат

6 January 2022, 11:52

На посаду директора комунального підприємства «Житомиртранспорт» Житомирської міської ради вже є кандидат – Анна Манцевич.

5 січня 2022 року Манцевич подала декларацію кандидата на посаду директора КП.

Зазначається, що кандидатка прописана в селі Вільшанка Житомирського району, а фактично проживає у Житомирі, хоча вказана в декларації нерухомість – лише квартира в приміському смт Озерне, яка частково належить чоловіку декларанти.

Крім того, за 2021 рік Анна Манцевич вказує три основних місця роботи, де отримувала зарплату: ТОВ «Дозор-Україна» - 23 тис. 800 грн, ТОВ «Медібор плюс» - 62 тис. 629 грн, КП «Житомиртранспорт» - 22 тис. 179 грн.

В резюме на сайті пошуку роботи, яке Анна Манцевич розміщувала в 2018 році, зазначається, що вона в 2014 році закінчила ЖДУ ім.Івана Франка за спеціальністю «іноземна філологія» (англійський, німецький) і 1,5 роки працювала менеджером з продажу ТОВ «Дозор Україна».

Скріншот з декларації

Нагадаємо, директор КП «Житомиртранспорт» Андрій Гнеличко звільнений з 6 січня 2022 року.

Як повідомляв Житомир.info, на місцевих виборах в 2020 році комерційний директор ТОВ «Дозор Україна» Андрій Умінський балотувався в депутати Житомирської міської ради від партії «Пропозиція» і був обраний. В липні 2020 року в міській раді відбувся конкурс з визначення єдиного оператора системи GPS-моніторингу для громадського транспорту в Житомирі: переможцем стала приватна фірма «Дозор-Україна». 5 серпня 2020 Житомирський міськвиконком затвердив результати конкурсу з визначення єдиного оператора системи GPS-моніторингу для громадського транспорту та доручив КП «Житомиртранспорт» укласти договір з переможцем – ТОВ «Дозор Україна». На початок грудня 2021 року в системі GPS-моніторингу «Дозор» інформація про весь громадський транспорт Житомира не відображається

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вакансія Житомиртранспорт Манцевич декларація  
Матеріали по темі