Влада

Організацією Житомирського інвестиційного форуму цього року буде займатися міська рада: вже підготували тендер

17 January 2022, 13:13

Організацією Житомирського інвестиційного форуму «Polissia Invest» у 2022 році буде займатися міська рада.

Про це в коментарі Житомир.info 17 січня повідомила перша заступниця мера Світлана Ольшанська.

«На травень плануємо провести у Житомирі інвестиційний форум, вже повністю прописана тендерна документація. Міській раді з обласного бюджету виділили субвенцію в розмірі 2 млн грн для організації цього заходу», - пояснила Світлана Ольшанська.

Нагадаємо, 11 серпня 2021 року в обласній раді відбулося засідання робочої групи з підготовки та проведення Житомирського інвестиційного форуму «Polissia Invest», на який запросять перших осіб держави та дипломатів. На організацію та проведення «Polissia Invest» планували витратити 2 млн грн, з яких 1 млн грн – з обласного бюджету, 1 млн грн – з місцевого бюджету. Орієнтовною датою проведення заходу називали 15 жовтня 2021.

У вересні департамент агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОДА оголосив тендер на організацію інвестиційного форуму «Polissia Invest», очікувана вартість закупівлі становила 2 млн грн. Участь у тендері взяли два учасники: ФОП Гречківська Ірина Ростиславівна з остаточною ціновою пропозицією у 1,912 млн грн та ФОП Матковська Тетяна Георгіївна з остаточною ціновою пропозицією у 1,928 млн грн. 28 вересня департамент опублікував намір укласти угоду з Іриною Гречківською, однак 22 жовтня була опублікована інформація про відміну тендеру через скорочення видатків.

В листопаді стало відомо, що Форум інвесторів відбудеться у Житомирі в травні 2022 року: захід перенесли через COVID-19.

Як повідомляв Житомир.info, інвестиційний форум «Polissia Invest» був ініційований Житомирським бізнес-клубом, який заснував Вадим Ліскі – радник мера Житомира, обраний в 2020 році депутатом Житомирської міської ради від партії «Європейська Солідарність».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: форум інвесторів Polissia Invest бізнес інвестор інвестиції Ольшанська  
Матеріали по темі