Влада

Керівництво житомирського КНП «Обласний центр крові» отримало припис за незаконне відсторонення невакцинованої працівниці

17 January 2022, 17:17

Фахівці Управління Держпраці внесли припис керівництву Обласного центру крові за незаконне відсторонення.

Про це 17 січня 2022 року повідомляє пресслужба Управління Держпраці у Житомирській області.

«До Управління Держпраці у Житомирській області надійшло звернення від працівниці КНП «Обласний центр крові» щодо можливих порушень законодавства про працю – незаконне відсторонення від роботи через відсутність щеплення проти COVID-19. Працівниця була відсторонена від роботи через відсутність щеплення проти COVID-19 наказом керівника з 23 грудня 2021 року. Відповідно до наказу Міністерстваохорони здоров’я України, розширений перелік організацій, представники яких підлягають обов’язковій вакцинації, до якого додалися медики, комунальники та місцеві урядовці, набирає чинності лише 31 січня 2022 року. Враховуючи, що КНП «Обласний центр крові» – це комунальний заклад Житомирської обласної ради фахівці Управління Держпраці під час позапланової перевірки встановили порушення ст. 46 КЗпП», - йдеться у повідомленні.

За результатами позапланової перевірки керівництву КНП «Обласний центр крові» внесено припис про усунення порушення, а саме поновлення на роботі, інакше незаконно відсторонена працівниця має право звернутися до суду.

Нагадаємо, 31 січня 2022 року набуває чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України № 2664 від 30 листопада 2021 року, який розширив перелік організацій, працівники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19, додавши: органи місцевого самоврядування; заклади охорони здоров’я державної та комунальної форм власності; комунальні підприємства, установи та організацій.

Як повідомляв Житомир.info, 20 жовтня 2021 року на засіданні Кабміну затвердили умови відсторонення від роботи невакцинованих працівників. В листопаді 2021 року до управління Держпраці у Житомирській області надійшло 11 звернень від працівників державних установ та освітніх закладів, яких відсторонили від виконання службових обов’язків через відсутність щеплення проти COVID-19.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Держпраці вакцинація щеплення центр крові відсторонення припис  
Матеріали по темі