Влада

​Департамент Житомирської ОДА оголосив тендер на реконструкцію Житомирської обласної лікарні: очікувана вартість майже 800 млн грн

18 January 2022, 15:52

Департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації оголосив тендер на реконструкцію майнового комплексу КНП «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради, що по вул. Червоного Хреста, 3. Очікувана вартість робіт - 791,6 млн грн.

Про це йдеться в закупівлі, опублікованій 17 січня на ресурсі ProZorro.

За умовами тендерної документації, роботи з реконструкції обласної лікарні мають бути виконані до 31 грудня 2023 року. Джерело фінансування - державний бюджет України.

Передбачається, що підрядник з реконструкції майнового комплексу КНП «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради виконуватиме роботи у шість черг.

У тендерній документації зазначається, що підрядник має відремонтувати 5 лікувальних корпусів та інших адміністративно-господарських будівель, а також упорядкувати територію: утеплити фасад, відремонтувати покрівлі, замінити вікна та двері, влаштувати тротуари з фігурних елементів мощення, влаштувати проїзди та стоянки й інше.

Тендерні пропозиції департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації приймає до 17 лютого, аукціон запланований на 24 березня 2022 року.

Нагадаємо, 6 січня 2022 голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко затвердив проєктні документації з реконструкції майнових комплексів обласної лікарні імені Гербачевського та дитячої обласної лікарні з загальною кошторисною вартістю будівництва 1 млрд 462 млн 676,37 тис. грн. У затвердженому проєкті - по об’єкту «Реконструкція майнового комплексу КНП «Обласна клінічна лікарня ім. Гербачевського» Житомирської облради за адресою місто Житомир, вул. Червоного Хреста, 3» кошторисна вартість будівництва складає 851 млн 890 тис. 284 грн, з яких будівельні роботи 556,6 млн грн, устаткування 113 млн грн, інші витрати – 182 млн грн. Ці роботи також передбачається виконати у 6 черг.

Як повідомляв Житомир.info, у 2021 році до програми «Велике будівництво» було включено реконструкцію приміщень КНП «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради під відділення анестезіології та інтенсивної терапії для післяопераційних хворих, відділення неврології з нейрореанімацією.

За проєктну документацію з реконструкції майнового комплексу Житомирської обласної лікарні заплатили рекордну суму – 17 млн грн, за проєктну документацію дитячої лікарні - 6 млн грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: лікарня обллікарня реконструкція ремонт  
Матеріали по темі