Влада

​В селі поблизу Житомира за 92 млн грн хочуть побудувати дитсадок

25 January 2022, 13:53

Департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації оголосив тендер на будівництво дошкільного навчального закладу в Оліївці. Очікувана вартість робіт - 92 млн грн.

Про це йдеться в закупівлі, опублікованій 19 січня на ресурсі ProZorro.

За умовами тендерної документації, будівництво дошкільного навчального закладу в селі Оліївка по вул. Зоряній, № 1В має бути виконане до кінця 2022 року. Джерело фінансування: 82,8 млн грн з державного бюджету України та 9,2 млн грн з місцевого бюджету.

У тендерній документації зазначається, що підрядник має побудувати двоповерховий дитячий садочок. Переможець торгів має провести електромонтажні роботи, роботи з опалення, вентиляції, водопроводу та каналізації, провести інтернет, виконати роботи з радіофікації та кабельного телебачення, встановити техніку та меблі, огородити територію та озеленити її, облаштувати ігровий майданчик. Дошкільний навчальний заклад буде розрахований на 75 дітей.

Тендерні пропозиції департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації приймає до 7 лютого, аукціон запланований також на 7 лютого 2022 року.

Зауважимо, що проєктно-кошторисна документація була виготовлена ще у 2018 році, а у 2019 році проведено експертизу кошторисної частини проєктної документації. Згідно з експертним звітом загальна кошторисна вартість будівництва у поточних цінах складала 50 млн грн.

У травні 2019 року Оліївська сільська рада вже оголошувала тендер на будівництво дошкільного навчального закладу в селі Оліївка, тоді очікувана вартість робіт становила 43,5 млн грн. Але тендер відхилили на підставі заяв мешканців Оліївської громади та у зв'язку з недостатнім надходженням коштів до місцевого бюджету. Було прийнято рішення про перенесення терміну будівництва ДНЗ в селі Оліївка по вулиці Зоряній,1В з 2019 на 2020-2021 роки.

Нагадаємо,17 січня 2022 року департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації опублікував намір укласти угоду з ТОВ «УК «Комфорт-Буд» на будівництво дитсадка з облаштуванням території в селі Високе вартістю 34,9 млн грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Оліївка дитсадок будівництво ДРР тендер  
Матеріали по темі