Влада

Мер Житомира звільнив начальника управління транспорту Костянтина Підпокровного

28 January 2022, 15:49

Мер Житомира Сергій Сухомлин звільнив Костянтина Підпокровного з посади начальника управління транспорту і зв’язку.

Відповідне розпорядження, яке Сухомлин підписав 26 січня, оприлюднили на сайті міської ради 28 січня.

«Звільнити з 31 січня 2022 року Підпокровного Костянтина Володимировича, начальника управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради з займаної посади за власним бажанням», - йдеться у документі.

Нагадаємо, мер Житомира призначив Костянтина Підпокровного начальником управління транспорту і зв’язку міської ради з 16 квітня 2019 року. Перед цим, на початку квітня, конкурсна комісія обирала претендента на посаду начальника управління транспорту: за результатами спілкування із кандидатами вирішили, що найбільш компетентним претендентом на посаду є Костянтин Підпокровний, який очолював управління транспорту, коли мером був Володимир Дебой.

На сесії міської ради 17 вересня 2019 року мер Сергій Сухомлин запропонував начальнику управління транспорту Костянтину Підпокровному та заступнику мера Дмитру Ткачуку написати заяви на звільнення через не вирішене питання з пільговим перевезенням інвалідів ІІ групи. За кілька годин Підпокровний повідомив, що вже віддав меру свою заяву на звільнення. 18 грудня 2019 року на черговій сесії Житомирської міської ради депутати своїм рішенням звільнили заступника мера з питань транспорту Дмитра Ткачука, а Костянтин Підпокровний продовжував працювати.

Як повідомляв Житомир.info, з 29 січня 2022 року в Житомирі діятиме новий тариф на проїзд у громадському транспорті: ціна квитка зросте на 2 грн, але транспортною карткою буде дешевше.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Підпокровний звільнення  
Матеріали по темі