Влада

​У Любарі за 79 млн грн відремонтують і утеплять приміщення ліцею: тендер виграла житомирська фірма

2 February 2022, 11:45

Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА уклав угоду з ТОВ «Науково-виробнича фірма «Термоуніверсал» на реконструкцію Любарського ліцею №1 вартістю 78,99 млн грн.

Про це йдеться в закупівлі, опублікованій 28 грудня 2021 року на ресурсі ProZorro.

За умовами договору, відреконструювати будівлю, а саме провести теплову санацію приміщення Любарського ліцею №1 в смт Любар по вул. Незалежності, буд. 49, підрядник має до кінця 2022 року. Джерело фінансування: кошти з місцевого бюджету та державного бюджету України.

У технічному завданні зазначається, що підрядник має провести демонтажні та загальнобудівні роботи, електромонтажні роботи, роботи з опалення, вентиляції, водопроводу та каналізації, а також провести інтернет, кабельне телебачення, встановити техніку та меблі, огородити територію та озеленити її, облаштувати спортивний майданчик та мультифункціональні майданчики.

Очікувана вартість закупівлі становила 79 млн грн. Участь у тендері взяло чотири фірми: ТОВ «ОПАЛ», ТОВ «Науково-виробнича фірма «Термоуніверсал», ТОВ «Забудовник» та ТОВ «Тетерів-Будпроект».

Дешевшу пропозицію ТОВ «ОПАЛ» замовник відхилив, зокрема через відсутність у пропозиції учасника повідомлення за підписом уповноваженої особи про наявність/відсутність у складі власної тендерної пропозиції інформації, що визначена конфіденційною.

19 січня департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА опублікував намір укласти угоду з ТОВ «Науково-виробнича фірма «Термоуніверсал», а вже 1 лютого уклав угоду.

ТОВ «Науково-виробнича фірма «Термоуніверсал» зареєстроване в Житомирі по вулиці Рильського. Спеціалізується фірма на монтажу водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонуванні, статутний капітал - 40 тис. грн. Власниками фірми є Олег Анатолійович Хребтань та Анатолій Давидович Хребтань.

Нагадаємо, департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА 26 січня 2022 року оголосив тендер на капітальний ремонт Хорошівського ліцею №1. Очікувана вартість робіт - 104,7 млн грн.

Як повідомляв Житомир.info, 19 січня 2022 року департамент регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації оголосив тендер на будівництво дошкільного навчального закладу в Оліївці. Очікувана вартість робіт - 92 млн грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Любар ліцей ремонт теплова санація  
Матеріали по темі