Ось і скінчились затяжні зимові гуляння, які у багатьох лишили по собі післясмак важкості та вигорання. Але вже час звикати до буденного ритму, відновлювати сили, надихатися новими ідеями і відшукувати енергію для нових звершень.
Як швидко допомогти організму впоратися з наслідками святкових надмірностей та відновити сили, покращити настрій та адаптуватися до робочих буднів, знають у Броварні Шульц v.2.0.
Тут пропонують ексклюзивну 5-денну експрес-програму:
Понеділок. У цей найскладніший день робочого тижня вкрай важливо розвантажити травну систему, освіжити голову і правильно налаштуватися на продуктивну працю. Тож для старту тижня Броварня Шульц v.2.0 радить обрати легенький Світлий Лагер.
Пиво Світле: масова частка сухих речовин у початковому суслі – 12%, алкоголь – 5%. Краще смакує з автентичною нефільтрованою чеською бехеровкою.
«День після вихідних – важкий страшно, голова йде обертом, а попереду ще стільки різних справ. Але у нас є напій, ніби створений вирішувати ваші проблеми: легенький Світлий Лагер. 70% пива, яке випивається у світі, складають різні сорти пива лагерного типу. Усі вони виникли завдяки Чехії. А ось ми варимо Світлий Лагер українського типу – він не такий гіркий, легко п’ється, знімає стрес насичених вихідних, сповнених надмірної їжі, алкоголю, посиденьок з друзями. Так от в понеділок добре випити кружку легкого світлого, можна не одну, а й другу-третю, бо жодних неприємних наслідків не буде. Це пиво добре виброджене, алкоголю в ньому не дуже багато, тож організм відпочиватиме. Після такої насолоди ти йдеш додому і розумієш, що налаштувався на увесь тиждень, яким би складним він не видався», - розповідає головний бровар Шульц v.2.0 Даніель Ваша.
Вівторок. День сповнений нових стресів та труднощів на роботі, ще попередні завдання не виконані, а вже на черзі нові виклики. Аби впоратися з навантаженнями, нам потрібний Темний Лагер.
Пиво Темне «Темне минуле» – пиво сухого смаку, темного кольору, досягнутого шляхом використання карамельного і паленого солоду.
«Вівторок – це новий стрес, бо на роботі труднощі, зарплату затримують, шеф невдоволений, партнери підводять, але якщо прийдеш в Шульц, тут тобі запропонують Темний Лагер, а це ну зовсім інша річ. Бо Темний Лагер, який варять у Шульці - це абсолютно чеський лагер, у якому правильно зібрані карамельні палені солода, він має насичений темний колір, повноцінний оксамитовий смак, гарну пінку. Випивається дуже легко, гарно засвоюється, а ще гарно заспокоює. Тож вівторок повинен мати присмак темного», - розповідає Даніель Ваша і радить спробувати у броварні Шульц темне пиво з шоколадним празьким тортом і медовою наливкою – спробуйте, смак вас вразить!
Середа. День меланхолічно складний: вже накопичився тягар буденних турбот, але до наступних вихідних ще стільки ж часу. Саме час для Пшеничного пива.
Пшеничне пиво «Жнива радості» – пиво типу Вайсбір, має освіжаючий смак, грайливий відтінок кориці і гвоздики. Подається з лимоном, що зводить смак до єдиного цілого і підкреслює свіжість.
«В середині тижня я пропоную відвідувачам Пшеничне пиво. Воно у нас зроблене таким чином, що заходить як вода і засвоюється дуже добре. Ми подаємо його з лимоном. Пшениця містить багато різних вітамінів, їх більше, ніж в ячмені. Тож пиво більш насичене, а в поєднанні з лимоном, ще й збагачене вітаміном С, який нам потрібен у будь-яку пору року для збереження імунітету. Тож такий напій містить усе, що потрібно в стресовому житті. Коли ти взимку виходиш на вулицю, збираєшся їхати додому, спершу завітай до Шульца, він в центрі, тут тепло, зігрієтесь і поправите здоров’я, піднімете настрій. І з готовністю йти в бій налаштуєтесь на четвер та п’ятницю», - каже досвідчений бровар.
Четвер – це вже маленька п’ятниця, ми ось-ось зможемо розслабитись і відпустити рутинні робочі питання, тож чом би і не відсвяткувати – а для свята нам потрібен святковий напій, і такий є у Броварні Шульц – Медове пиво.
Медове – алкоголь 5%. Смак та запах пива повноцінно збагачено медом з місцевої пасіки. Радимо до медового спробувати трав’яну настоянку Альпійський луг.
«У четвер я б порадив пити наше Медове пиво, яке містить 5% натурального меду, а це прості цукри, вітаміни, корисні ферменти, цьому продукту мільйони років. Кажуть, що якщо його закип’ятити, мед стане шкідливим. Ми не знаємо правду, тому Медове пиво робимо наступним чином: спершу варимо базове пиво з правильно витриманим процесом бродіння, лише після цього в теплій воді розводимо мед в сотах. Саме завдяки сотам пиво отримує неймовірний аромат. Далі чекаємо поки перебродить. Оскільки мед консервант, дріжджі не сильно хочуть з ним працювати. Тож Медове пиво досить довго бродить, ще півтора місяці воно дозріває і врешті-решт ми отримуємо шикарний смак солодкого пива з ароматом меду. Не кожне Медове пиво, яке можна знайти в магазині, матиме запах натурального меду, а тим паче смак, бо працювати з сотами – важкувато, але результат того вартує. Наше пиво бродить в чанах, як це заведено в Чехії, це не одноразове бродіння, тому коли ми перекачуємо пиво, соти лишаються в чані, не розчиняються, але вони віддають свою ароматику. Тому наше Медове пиво має смак і аромат меду, а коли його п’єш, то наче перебуваєш у бджолиному вулику, а це зцілює, заспокоює, мозок відпочиває. Тож у четвер ми готуємось до завершального ривка: ми зміцнюємо організм, оздоровляємось, кайфуємо від смаку і аромату, зігріваємось і тішимось, що вже завтра п'ятниця і наближення вихідних», - ділиться секретами приготування Медового пива Даніель Ваша.
П’ятниця. День, коли ми нарешті можемо видихнути, попереду довгоочікуваний уїк-енд, тож треба якнайшвидше зняти тягар робочих буднів і налаштуватися на нон-стоп активні вихідні. Саме час для добротного чеського Pilsner.
Світле Pilsner «Дух Чехії» – подається у замороженій кружці і готується близько 10 хвилин. Пиво для тих, хто полюбляє чеське гірке пиво, на основі жатецького хмелю, приготовлене декокційним методом.
«Якщо вистачає коштів, можете злітати на уїк-енд до Чехії, аби насолодитись смаком справжнього Pilsner. Але заради цього зовсім не варто їхати з Житомира, адже можна вечір п’ятниці провести в Шульці, тут є той самий Pilsner, з ідентичним смаком зі словацького солоду та жатецького хмелю і чеських дріжджів. Час дозрівання – мінімум 2 місяці. Смак досить простий, але продуманий до дрібниць: тут немає жодної складності, але головне – він правильно зроблений. Чистий, прозорий напій налитий в заморожену кружку, має високу піну, яка засихає на бокалі. Ми ж п’ємо пиво спершу очима, отримуємо естетичну насолоду від прозорого бурштинового напою з шикарною пінкою, потім доповнюємо ці відчуття насолодою від аромату, робимо повні три ковтки і врешті отримуємо внутрішні відчуття. А ще одне – коли я замовив пиво – і дивлюсь як бармен його робить, а пиво не наливають, його роблять – цей процес триває близько 10 хв і ти, споглядаючи за створенням пива, налаштовуєшся, зростає бажання відчути цей смак. З кожною кружкою Pilsner це відчуття наростає і приходить усвідомлення – ну, нарешті, п’ятниця... Я вже насолодився, я все можу, у мене є сили, я погнав уперед, мені уже ніщо не стане на заваді», - розповідає чеський бровар.
А в суботу та неділю? У Броварні Шульц є ще й інші сорти пива, настоянки та напої.
«У вихідні – обирай, що душа бажає, адже усі наші напої – гарно виброджені, добре засвоюються. А увесь смак розкривається, якщо перед смакуванням пива ти замовиш наливочку, яких у нас 15 різновидів і усі з натуральних інгредієнтів. Усього 10 грамів наливки перед ковтком пива – можете бути впевнені, що ранок у вас буде ясним і чистим, не буде похмілля, сухості і головного болю. Про вчора лиш нагадуватиме відчуття радості, а радіти життю потрібно щодня, бо, прокинувшись вранці, маємо розуміти, що нам Бог дав ще один день і потрібно його прожити гідно», - каже Даніель Ваша.
Про історію відкриття броварні «Шульц» в Житомирі читайте в інтерв’ю з чеським пивоваром Даніелем Вашею. Про чеські страви, які можна спробувати у Шульці, читайте тут, про пивні традиції та 9 сортів пінного – тут.
Броварня Шульц v.2.0 – м. Житомир, вулиця Перемоги, 1. Замовити столик -+380 (63) 533 03 00