До гуманітарного хабу Житомирщини щодня надходить допомога від жителів області, інших регіонів України, а також країн ЄС, зокрема Польщі, Італії тощо.
Про це 10 березня повідомила пресслужба Житомирської обласної військової адміністрації.
«За повідомленням Департаменту соціального захисту населення Житомирської ОВА, за станом на 10 березня в область надійшло більше 650 тонн гуманітарної допомоги», - йдеться у повідомленні.
Зокрема йдеться про:
продукти харчування;
одяг та взуття;
засоби для надання першої медичної допомоги;
засоби для догляду за пораненими і хворими;
засоби технічної реабілітації;
засоби особистої гігієни;
палатки, спальні мішки;
одноразовий посуд;
іграшки;
ліки;
товари, необхідні для територіальної оборони.
«Вантажі спрямовані для забезпечення та підтримки військових частин Збройних Сил України, територіальної оборони, прикордонників, Служби безпеки України. У тому числі отримано більше 100 тонн лікарських засобів, які будуть передані на потреби медичних закладів та госпіталів. Найближчими днями на територію області надійдуть товари необхідні для територіальної оборони: бронежилети, рації, каски, намети, ковдри, каремати, спальні мішки, ковдри», - повідомляє ОВА.
Нагадаємо, з 2 березня почав діяти обласний Гуманітарний центр збору речей та допомоги, зокрема, 7 березня з Житомирської області до постраждалого від дій окупантів селища Бородянка Київської області доправили майже 6 тонн харчів.
Як повідомляв Житомир.info, 2 березня міська рада інформувала, що Житомир отримав гуманітарну допомогу від польського міста-побратима Плоцька. 4 березня Житомир отримав допомогу від австрійських друзів. 8 березня Житомир отримав гуманітарну допомогу з Данії, від громадян та дитячого магазину, і чергову партію допомоги з Польщі та Німеччини. Бренд «Kachorovska atelier» разом з іншими житомирськими виробниками безоплатно шиє берці для наших хлопців та дівчат з територіальної оборони. Також житомирські волонтери збирають медикаменти для лікарень, тероборони та ЗСУ та цілодобово приймають і розподіляють гуманітарну допомогу, формуючи набори для військових та переселенців.