Влада

У селищі Житомирської області за 5 млн грн відремонтують майданчик під літній спортивний комплекс

12 April 2022, 14:42

Департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації має намір укласти угоду з ТОВ «Національний референт центр» на реконструкцію майданчика під літній спортивний комплекс в смт Ємільчине вартістю 4 млн 983 тис. грн.

Про це йдеться на ресурсі ProZorro.

У тендерній документації зазначається, що роботи з реконструкції існуючого майданчика під літній спортивний комплекс в смт Ємільчине по вул. Соборна, 14 мають бути виконані до 30 листопада 2022 року.

У технічному завданні зазначено, що фірма-переможець має провести підготовчі та будівельні роботи, електромонтажні роботи, огородити територію, провести роботи з обладнання спортивного комплексу: встановити три кабіни для туалету, суддівську вишку, встановити ворота, стійки та сітки для тенісу, волейболу, баскетболу, встановити лавки для глядачів та запасних гравців, а також озеленити територію.

Очікувана вартість закупівлі становила 5 млн 044 тис. 933,20 грн. Участь у тендері взяли три фірми: ТОВ «Білдінгтон» з пропозицією у 4 млн 777 тис. грн, ТОВ «Національний референт центр» з пропозицією у 4 млн 983 тис. грн та ТОВ «УК “Комфорт-Буд”» з пропозицією у 5 млн 16 тис. грн.

Пропозицію ТОВ «Білдінгтон» замовник відхилив, зокрема через ненаданий у складі своєї пропозиції лист-гарантію про відповідальність за зміст поданої учасником пропозиції та за достовірність інформації.

ТОВ «Білдінгтон» зареєстроване в 2019 році в місті Новоград-Волинський Житомирської області. Спеціалізується фірма на організації будівництва будівель, статутний капітал - 1 тис. грн. Власником фірми є Ігор Дюбо.

6 квітня департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА опублікував намір укласти угоду з ТОВ «Національний референт центр».

ТОВ «Національний референт центр» зареєстроване в 2015 році в Житомирі. Спеціалізується фірма на діяльності у сфері архітектури, статутний капітал - 10 тис. грн. Власником фірми є Андрій Трембовецький.

Нагадаємо, 17 січня 2022 року департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА опублікував намір укласти угоду з ПП «Елітбуд-1» на будівництво в селі Іванівка Житомирського району спортивного майданчика зі штучним покриттям та мультифункціональними майданчиками для занять ігровими видами спорту вартістю 33,2 млн грн. Вже 28 січня замовник та підрядник уклали угоду.

Як повідомляв Житомир.info, 13 січня 2022 департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА опублікував намір укласти угоду з ТОВ УК «Комфорт-Буд» на реконструкцію чаші плавального басейну Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард», вартістю 6 млн 464 тис. грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: тендер ОДА Ємільчине спортмайданчик спорткомплекс 
Матеріали по темі