Суспільство

Міносвіти показало онлайн-версію демонстраційного національного мультипредметного тесту

28 April 2022, 16:08

Від сьогодні на базі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти можна пройти онлайн-версію демонстраційного національного мультипредметного тесту.

Про це 28 квітня повідомляє пресслужба Міністерства освіти і науки.

«Інтерфейс демонстраційного тестувальника відрізняється від реального НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їхнього виконання запропонований варіант аналогічний до вступного тесту. Тестувальник може мати певні затримки із роботою через велику кількість потенційних учасників. Варто перевірити налаштування систем безпеки на комп'ютері або скористатися іншим браузером для роботи», - йдеться у повідомленні.

Пройти НМТ необхідно за 90 хвилин, упродовж яких потрібно виконати 60 завдань із трьох навчальних предметів:

української мови (завдання 1–20);

математики (завдання 21–40);

історії України (завдання 41–60).

Скріншот демонстраційного онлайн-тесту

«Послідовність виконання завдань можна обирати самостійно як під час виконання демонстраційного тесту, так і реального тестування. Після завершення роботи над тестом будуть доступними результати за кожен блок завдань НМТ. Перед початком виконання тесту необхідно правдиво відповісти на 4 запитання про себе», - інформує МОН.

У міністерстві зазначають, під час реального тестування буде можливість використовувати довідкові матеріали з математики, та нагадує, що перед пробним тестуванням можна ознайомитися із демонстраційним варіантом національного мультипредметного тесту.

Нагадаємо, у Житомирській міській територіальній громаді навчальний рік завершиться 27 травня. У 2022 році завершення навчання буде відрізнятися від попередніх років, зокрема це стосується річного оцінювання, отримання документів про освіту та іспитів для вступу у ВНЗ.

Як повідомляв Житомир.info, Верховна рада 23 березня 2022 року прийняла закон про скасування складання державної підсумкової атестації, ЗНО, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування у 2022-му році. Наприкінці березня Міністерство освіти і науки інформувало про розроблення порядку зарахування до закладів вищої освіти у 2022 році

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: МОН вступ ЗНО тест НМТ  
Матеріали по темі