Суспільство

Десантники 95-ї житомирської та 79-ї миколаївської бригад спростували російські «вкиди» про деморалізацію: Ми і далі б’ємо ворога і не відступимо

29 April 2022, 11:45

Воїни 95-ї житомирської та 79-ї миколаївської окремих десантно-штурмових бригад ДШВ ЗСУ продовжують відважно боронити Україну від російських загарбників. Вони сильні духом та обіцяють помститися за кожного загиблого побратима.

Про це захисники розповіли у відеозверненні, яке 29 квітня було опубліковане на сторінці 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Збройних Сил України. Десантники спростували брехливу інформацію російської пропаганди про те, що вони нібито деморалізовані.

«Російська пропаганда у звичній для себе манері відвертої брехні та маніпуляції поширює інформацію, що нібито підрозділи нашої бригади деморалізовані та втратили боєздатність. Ми, воїни-десантники 95-ї окремої десантно-штурмової бригади, заявляємо: ми і далі б’ємо ворога і готові виконати будь-яке поставлене державою бойове завдання. Так, без втрат на війні не буває. Ім’я кожного загиблого нашого побратима навіки закарбоване у наших серцях, як і в серцях всього українського народу. Ми і далі робимо все, щоб їхній подвиг і їхня жертва не були марними. Ми продовжуємо знищувати російських загарбників. Кожен з нас сьогодні на своєму бойовому посту і впевнено виконує свої обов’язки. Жодних панічних настроїв, бойовий десантний дух високий, люди вмотивовані, зброя заряджена. І ми свято віримо в нашу перемогу. Також передаємо вітання всім нашим бойовим побратимам з десантно-штурмових військ. Пам’ятаймо, що ми завжди перші. Тримаємо стрій. Тільки разом до перемоги. Смерть російським окупантам! Слава десантно-штурмовим військам! Слава Збройним силам України! Слава Україні! – Героям слава!», – сказав боєць 95-ї бригади та передав слово побратимам з 79-ї миколаївської бригади.

«Останнім часом в мережі почала з’являтися інформація про те, що 79-а окрема десантно-штурмова бригада несе втрати та не може продовжувати виконувати бойові завдання. Ми, військовослужбовці 79-ї окремої десантно-штурмової бригади, офіційно заявляємо про те, що ми вмотивовані, як і раніше, нищити окупанта. Ми помстимося їм за кожного полеглого побратима. Ніхто з нас не панікує. Всі готові продовжувати виконувати бойові завдання та впевнено знаємо, що перемога буде за нами. Ми не відступимо, адже за нашими спинами – наші рідні та близькі. Тому ми не можемо дати окупанту продвинутись далі. Ми будемо захищати свою землю, як і раніше. Ми впевнені в тому, що перемога обов’язково буде за нами. Також хочемо передати вітання нашим побратимам-десантникам. Ми завжди перші! ДШВ – сила. Разом – до перемоги, і ні кроку назад! Слава Україні! – Героям слава! Слава нації! – Смерть ворогам! Україна – понад усе!», – завершили звернення десантники.


Як повідомляв Житомир.info, 1 квітня 2022 року військовослужбовцями житомирської 95-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ було збито два російські транспортно-бойові вертольоти Мі-8. За день 5 квітня житомирські десантники знищили з ПТРК «Стугна-П» російський бойовий вертоліт Ка-52, три танки та автомобільний паливозаправник підрозділу ЗС РФ. 10 квітня десантники житомирської 95-ї бригади з ПЗРК Starstreak збили російський безпілотник «Орлан-10». 26 квітня житомирські десантники з 95-ї бригади збили черговий російський бойовий вертоліт Ка-52.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: 95 бригада ДШВ десантник 79-бригада  
Матеріали по темі