Суспільство

Житомирські газовики відновили газопостачання для 700 домогосподарств у Гостомелі

29 April 2022, 12:53

Бригади з аварійно-відновлювальних робіт АТ «Житомиргазу» впродовж двох тижнів спільно з київськими колегами працювали над відновленням газопостачання.

Після того, як міста Київщини звільнили від окупації, вісім бригад газовиків розпочали роботу у Гостомелі. Спочатку фахівці провели роботи з діагностики газових мереж високого та середнього тиску, далі - детально обстежили газопроводи та газорегулююче обладнання.

«Працювати потрібно було швидко, але обережно, зважаючи на можливу небезпеку. Після окупації та постійних ворожих обстрілів газорозподільні мережі та обладнання вщент потрощено, тому роботи було багато і кожна хвилина використовувалася по максимуму»,- розповідає начальник відділу технічного обслуговування Олександр Грищук.

Загалом газовики перевірили більше 70 шафових регуляторних пунктів та близько 900 газових вводів до житлових будинків, а також виконали приладове обстеження понад 5 км газопроводів. Виконавши детальне обстеження, працівники «Житомиргазу» приступили до робіт з відновлення газопостачання. Загалом близько 700 домогосподарств вже з газом.

Наразі бригади повернулися на Житомирщину, адже частину територій досі розміновують та проводять зачистки від ворожих «подарунків». Однак газовики налаштовані й надалі допомагати своїм колегам з регіонів, де газорозподільні мережі понівечені окупантами.

«Найголовніше – результат, щоб люди мали можливість приготувати їжу, нагріти воду. Сьогодні ми всі єдині у прагненні перемогти ворога! Тому тримаємо стрій та продовжуємо працювати на енергетичному фронті нашої країни!» - підкреслює Олександр Грищук.

Пресслужба АТ «Житомиргаз»

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Житомиргаз газопостачання Гостомель 
Матеріали по темі