Місто

Без мітингу та містян у Житомирі вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні

8 May 2022, 13:39

У Житомирі 8 травня, в День пам’яті та примирення, вшанували загиблих у Другій світовій війні. Представники міської та обласної влади поклали квіти до монумента Слави та пам’ятного знаку «Захисникам України у війні з російським агресором».

«Наша держава пережила стільки різних війн, різних трагедій і всі думали, що Друга світова війна - це остання трагедія нашого народу, а виявилося, що не остання. Звичайно, кожного року, я особисто, колеги, кожний свідомий українець відзначав цей день. І головна мета була така, щоб ніколи це не повторилося, але на жаль, сталося так, що ми мусимо боронити нашу державу, нашу волю від ворога та окупанта. Дуже хочеться, щоб ця війна, яку ми зараз переживаємо, я глибоко переконаний, що ми переможемо, адже кожен українець на своєму місці вносить свій вклад в цю перемогу, вона буде остання, я в цьому глибоко переконаний і ми зробимо все можливе, щоб більше таких трагедій не повторилося в історії нашої країни, держави, і не хочеться, щоб це повторялося в світі в цілому», - зазначив заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський.


Житомирський міський голова каже: це важливий день для кожного українця, ми повинні пам’ятати героїв, які віддали своє життя під час Другої світової війни, та героїв, які зараз боронять нашу державу. А також пояснив, чому цього року не проводили масовий мітинг-реквієм та не анонсували подію житомирянам.

«Найдорожче, що є в людини - це життя, і коли людина бере зброю в руки і захищаючи свою землю, свої сім’ї і це вже є героїчний вчинок, і коли людина віддає своє життя - це героїзм. Для наступних поколінь - це дуже важливо, для маленьких дітей - це дуже важливо, виховувати їх на цьому патріотизмі, ми абсолютно не мілітаристська країна, Україна - це країна працьовитих людей, але якщо ворог приходить до нас, потрібно брати зброю і захищати свою країну. Ми бачимо, що сьогодні зранку було декілька повітряних тривог, вчора ракетний удар був нанесений по музею Г. С. Сковороди, для нього нічого святого немає і вони можуть спокійно використати ракету за 6 млн доларів для того, щоб показати свою силу. Тому, щоб не наражати людей на небезпеку в такому форматі ми сьогодні відзначаємо цей День пам’яті», - каже Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, у 8 травня 2020 року мер Житомира та керівники ОДА вшанували полеглих і живих героїв Другої світової війни. Вранці 8 травня на майдані Перемоги у Житомирі почали фарбувати танк на постаменті, а біля монумента Слави у День пам'яті та примирення майже нікого немає, але біля «вічного вогню» лежать свіжі квіти.

Як повідомляв Житомир.info, 5 травня у Житомирі перенесли танк до монумента Слави.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: День пам'яті війна мітинг Сухомлин  
Матеріали по темі