Місто

Зрізаний асфальт та будматеріали на тротуарі: чому у Житомирі не відновлюють роботи на Київській

18 May 2022, 14:39

Цього року у Житомирі мали капітально відремонтувати вулицю Київську. На ділянці від Хлібної до Небесної сотні роботи розпочали 16 лютого, і, як зазначив заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук, до середини травня могли зробити два квартали, проте роботи були призупинені.

«Ще у 20 числах лютого підрядник був готовий продовжувати працювати, але 24 числа знаємо, що сталося, тому роботи були призупинені. Вже був замінений дорожній борт, тобто виставлений під нові відмітки, і зроблений демонтаж асфальтного покриття на тротуарі по вулиці Київській (від Небесної Сотні до вулиці Хлібної). На дорозі був знятий шар асфальту, щоб потім вийти у проєктні відмітки й встановити дорожній борт. Були частково змінені кільця, кришки колодязів», – говорить Олександр Шевчук.


На тротуарі купи зрізаного асфальту і будівельні матеріали, а одна зі смуг на проїзній частині відфрезерована – такий вигляд сьогодні має ділянка на якій проводилися роботи.

Фінансувати роботи з капітального ремонту зараз неможливо, але й силами комунального підприємства виконати не вдасться, говорить заступник Житомирського міського голови. Коли зможуть відновити роботи поки невідомо.

«Є замовник – це обласна державна адміністрація, є виконавець – це ПП «Автомагістраль», до цього часу з ним ще не укладено ніяких додаткових угод, підписаний основний договір. Тому продовжити роботи в межах іншого підприємства, комунально, або якогось іншого, сьогодні, на жаль, неможливо. Підприємство неодноразово зверталося до нас, вони готові продовжити ці роботи. Ми бачимо, час дає працювати, але, на жаль, капітальні видатки взагалі не фінансуються, й авансу до цього часу підприємство не отримало, тому роботи продовжити не можемо. Зараз ми бачимо, що роботи призупинені, об'єкт не завершений. Думаю, що найближчим часом ми все-таки прийдемо до якось знаменника, що ми роботимемо далі: або тимчасово заморозимо цей об'єкт на якийсь термін, або продовжуємо виконання робіт», – пояснює Олександр Шевчук.

Також Олександр Шевчук зазначив: аби завершити ділянку, на якій були розпочаті роботи, знадобиться кілька тижнів.

«Я думаю, що їм би вистачило кілька тижнів, якщо б дозволяли погодні умови. У середньому ми домовилися, що на кожен квартал, який буде демонтувалися, буде йти два тижні на відновлення, і буде відновлена пропускна здатність, після того, як вони закінчать», – сказав заступник Житомирського міського голови.

За договором, роботи з капітального ремонту вулиці Київської (від вул. Небесної Сотні до Київського мосту) мають завершитися до кінця 2022 року, вартість складає понад 134 млн 807 тис. грн.

Нагадаємо, 16 лютого на вулиці Київській ПП «Автомагістраль» почало підготовку до ремонтних робіт, перекривши одну смугу руху від Хлібної до Небесної сотні в напрямку центру міста.

17 лютого заступник мера Олександр Шевчук пояснив, як планують ремонтувати вулицю Київську та чи зупинятимуть громадський транспорт.

Як повідомляв Житомир.info, 15 вересня 2021 департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА оголосив тендер на капітальний ремонт вулиці Київської (від вул.Небесної Сотні до Київського мосту) з очікуваною вартістю 134 млн 814,5 тис. грн. Роботи мають завершитися до кінця 2022 року.

За тендерною документацією, роботи з ремонту вулиці Київської мають бути виконані до 1 грудня 2022 року. Роботи підрядник має виконати в три черги: 1 черга - від вулиці Небесної Сотні до вулиці Хлібної; 2 черга - від вулиці Хлібної до вулиці Східної; 3 черга – від вулиці Східної до шляхопроводу по Київському шосе. Джерела фінансування: 26,96 млн грн з місцевого бюджету та 107,85 млн грн з державного бюджету.

У жовтні 2021 через скаргу до АМКУ департамент ОДА призупинив тендер на капремонт Київської.

1 грудня 2021 договір уклали з ПП «Автомагістраль» на 134 млн 807 тис. 138,5 грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ремонт дорога Київська асфальт Шевчук  
Матеріали по темі