Місто

В обласному центрі Житомирський РЕМ порізав квітучі каштани без погодження з міською владою

27 May 2022, 11:12

У Житомирі наприкінці травня пообрізали гілки квітучих каштанів, які ростуть вздовж дороги на вулиці Івана Мазепи.

Про це повідомили обурені читачі. В коментарі Житомир.info 27 травня заступник мера Сергій Кондратюк пояснив, що обрізання дерев проводили працівники Житомирського РЕМу без погодження з міською владою.

«Житомирський РЕМ, керуючись своїми нормативними документами і начебто для безпеки мешканців в заборонений правилами благоустрою листяний період обрізав дерева. Сьогодні з цього приводу була нарада, ми офіційно заборонили їм таке робити в листяний період, направляємо їм лист. Ми запропонували у разі необхідності проведення таких робіт для безпеки мешканців звертатися до міської ради з офіційним листом і тоді наші фахівці будуть проводити санітарне очищення, це може спільно робити «Зеленбуд» і РЕМ, але так, щоб не постраждало дерево. А взагалі в листяний період з 15 квітня по 15 жовтня такі роботи заборонені», - сказав Сергій Кондратюк.

Він зазначив, що штраф за пошкоджені дерева може виписувати лише екологічна інспекція, в міської ради повноважень складання актів щодо зрізаних та пошкоджених дерев немає.

Нагадаємо, в лютому 2021 року житомиряни обурювалися «кронуванням» дерев, яке в районі «Промавтоматика» проводила приватна фірма.

Як повідомляв Житомир.info, 16 січня 2018 року біля Житомирського драмтеатру обрізали 40-річні каштани:. тодішній директор КП «Зеленбуду» Олександр Шевчук переконував, що кронування дасть можливість покращити зовнішній вигляд скверу і в майбутньому убезпечить людей, які там відпочивають, від падіння гілок і плодів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: дерево кронування РЕМ Кондратюк  
Матеріали по темі