Економіка

У Житомирській області понад 70 роботодавців отримають компенсацію за працевлаштування переселенців

30 May 2022, 11:05

Станом на 27 травня 2022 року вже 74 роботодавці Житомирщини звернулись за компенсацією витрат на оплату праці 126 працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб.

Про це 27 травня повідомила пресслужба Житомирського обласного центру зайнятості.

«Серед роботодавців – 57 юридичних осіб, які забезпечили роботою 101 вимушеного переселенця та 17 фізичних осіб – підприємців, які влаштували 25 переміщених осіб», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що 12 роботодавців скористались Єдиним державним веб-порталом електронних послуг «Дія» для подання заяв на отримання такої компенсації.

У службі зайнятості нагадують, що відповідно до урядової програми стосовно надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні, роботодавці, які працевлаштували таких громадян, можуть отримати компенсацію у сумі 6 500 грн за перші два місяці роботи.

Для отримання компенсації необхідно до центру зайнятості чи філії подати такий пакет документів:

  • заяву встановленого зразка;
  • копію наказу про працевлаштування особи;
  • документ, що підтверджує працевлаштування на умовах, передбачених Порядком;
  • відомості про працівників, які є застрахованими особами;
  • копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Порядок оформлення тут: https://is.gd/igwb1C.

Більш детальну інформацію можна отримати у міських центрах зайнятості або філіях Житомирського обласного центру зайнятості за місцезнаходженням роботодавця (всі контакти - https://cutt.ly/WH5PAf0), а також у відділі організації надання послуг роботодавцям Житомирського обласного центру зайнятості за телефоном (0-412-43-20-37).

Нагадаємо, станом на 12 травня у підрозділах Житомирської обласної служби зайнятості були зареєстровані 513 внутрішньо переміщених осіб. А 84 вимушені переселенці з допомогою служби зайнятості на вказану дату влаштувались на роботу.

Як повідомляв Житомир.info, станом на 5 травня 2022 року за компенсацією витрат на оплату праці 38-ми працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб звернулись 20 роботодавців Житомирщини. Сім із них отримали належні виплати за перший місяць роботи 11 таких працівників на загальну суму 71,5 тис. грн.

Про виплати по безробіттю, роботу для переселенців та яких фахівців шукають у Житомирській області – у відеосюжеті від 27 квітня 2022 року

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Центр зайнятості служба зайнятості ЦЗ вакансія безробіття безробітний працевлаштування переселенець компансація  
Матеріали по темі