Суспільство

На центральному залізничному вокзалі Києва встановили системи безпеки як в аеропортах

9 June 2022, 15:35

З 8 червня 2022 року головні входи Центрального залізничного вокзалу м. Київ обладнані системами безпеки міжнародного аеропорту «Бориспіль».

Про це 9 червня повідомляє пресслужба Міністерства інфраструктури.

Це спільний проект міжнародного аеропорту «Бориспіль» та «Укрзалізниці».

«З перших днів повномасштабного вторгнення безпека на вокзалах посилювалась, ми шукали нові способи забезпечення контролю та протидії терористичним актам. Логічним продовженням такої роботи став спільний проект з установки системи безпеки аеропорту «Бориспіль» на головних входах Центрального залізничного вокзалу Києва та залучення фахівців аеропорту до посилення системи безпеки. Особливо на час простою аеропорту проект дає можливість співробітникам аеропорту повноцінно виконувати свої професійні обов’язки в умовах роботи залізничного вокзалу. Варто зазначити, що подібна система контролю безпеки далі буде впроваджуватися на інших залізничних вокзалах країни», – прокоментував перший заступник міністра інфраструктури Василь Шкураков.

Всього до проекту на Київському вокзалі буде залучено 60 працівників аеропорту та кінологічна група аеропорту.

Комплексна система безпеки аеропорту відповідає сучасним міжнародним стандартам безпеки пасажирів. Вона містить стаціонарні металошукачі («рамка»), рентгенотелевізійні інтроскопи, ручні металодетектори та мобільну рентгенотелевізійну установку (при необхідності).

У зв'язку з посиленим контролем пасажирам рекомендується прибувати на вокзал за 30-40 хвилин до рейсу, якщо пасажир поспішає на поїзд, що незабаром вирушає, то він може звернутися до чергових вокзалу, які перебуватимуть, зокрема, зовні будівлі і вони допоможуть оперативно пройти контроль.

Як повідомляв Житомир.info, з 8 червня 2022 року почали курсувати щоденні пасажирські поїзди Київ – Житомир – Київ.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вокзла Київ залізничний вокзал Мінінфраструктури Укрзалізниця безпека  
Матеріали по темі