Економіка

У селі Житомирського району під час війни вирішили зробити власну пекарню і тепер можуть за добу випікати майже 2 тис. хлібин

9 June 2022, 17:49

Перший заступник начальника Житомирської районної військової адміністрації В’ячеслав Авраменко 9 червня взяв участь у відкритті «Потіїв хліб», що у селі Потіївка.

Про це повідомляє пресслужба ОДА.

«На початку повномасштабного вторгнення росії, керівництву Потіївської громади прийшла ідея забезпечити жителів громади хлібом. Адже під час війни це питання торкнулося дуже гостро не лише українців, а й усього світу. За два місяці голова громади Марина Плечко разом із однодумцями знайшли приміщення, обладнали його сучасною технікою та зробили необхідний ремонт. Це дало змогу надати нові робочі місця та зробити внесок у підтримку людей, що постраждали внаслідок війни», - йдеться у повідомленні.

Перший заступник начальника Житомирської РВА зазначив, що Потіївська громада багата на аграріїв і проблем з борошном точно не буде.

«Потіїв хліб» буде налаштований на випікання хлібобулочних виробів для військових, переселенців, малозабезпечених, людей з інвалідністю, багатодітних сімей і т.д. За добу є можливість випікати майже 2 тис. хлібин та багато інших хлібних виробів.

Як повідомляв Житомир.info, станом на 9 червня 2022 року в Житомирській області відновили роботу 100% підприємств харчової промисловості.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: хліб пекарня ОДА Авраменко  
Матеріали по темі