Місто

У Житомирі попрощалися із захисником, який у квітні загинув на Сході

15 June 2022, 14:25

Сьогодні, 15 червня, на Смолянському військовому кладовищі у Житомирі попрощалися з Героєм, який загинув у боротьбі з російським окупантом.

Військовослужбовець 25-ї окремої повітрянодесантної бригади Сергій Гаврилюк загинув 20 квітня на східних рубежах України.

«Сьогодні ми змушені прощатися зі справжнім Героєм новітньої України, який не пошкодував найдорожче і віддав своє життя за кожного із нас. Сергій Григорович пройшов пекло АТО, попри це, він один із перших знову став на захист наших домівок, нашої батьківщини від підступного російського агресора, який вирішив зламати нашу волю і відібрати нашу незалежність та свободу. Тут, на землі, про його подвиг ми маємо пам’ятати вічно, а на небі нехай Бог прийме його світлу душу до раю. Герої не вмирають, Слава Україні!», – сказав керівник центру допомоги учасникам бойових дій Ярослав Весельський.


Сергій Гаврилюк був вихованцем житомирського інтернату. У скорботі залишалася донька та друзі. Друг Сергія Гаврилюка Роман каже: він був хорошою людиною та справжнім патріотом.

«Він був Героєм у першу чергу, АТО пройшов і зараз, але так сталося. Я знав його 20 років. Я зараз не можу навіть нічого сказати, мені важко», – каже друг Сергія Гаврилюка Роман.

Нагадаємо, 13 червня на Смолянському військовому кладовищі у Житомирі попрощалися із загиблим Героєм Алпатовим Анатолієм Васильовичем.

14 червня Житомирська міська рада повідомляла, що у місті попрощалися із двома захисниками, які загинули у боротьбі з російським окупантом: Артемом Біляченком та Ігорем Повшедним.

Як повідомляв Житомир.info, 8 червня 2022 року у Житомирі прощалися із загиблим захисником – старшим лейтенантом Філіпом Васильєвим, випускником Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: військовий військовослужбовець загибель прощання поховання військове кладовище Смолянське кладовище Сергій Гаврилюк  
Матеріали по темі