Фоторепортаж

«Воєнна» сесія Житомирської облради: вручення нагород та закриті питання. Фоторепортаж

16 June 2022, 11:28

Депутати Житомирської обласної ради 16 червня зібралися на сесію – першу за час повномасштабного вторгнення росії в України.

Розпорядження про скликання сесії на сайті облради не публікували. Засідання проходило у закритому режимі. Журналістам дозволили бути присутніми лише під час вручення орденів «За мужність» ІІІ ступеня сім’ям поліцейських, загиблих внаслідок ворожого обстрілу поблизу Народичів.

Нагородження сімей загиблих поліцейських – у відеосюжеті

Зазначимо, що, судячи з кількості порожніх місць, на сесії були присутні не усі депутати.

Пресслужба Житомирської ОВА інформує, що для участі у черговій 10-й сесії Житомирської обласної ради восьмого скликання зареєструвалися 47 депутатів (з 64-х).

«На порядок денний винесено 18 питань, зокрема про зміни та затвердження статутів та положень низки установ області, списання автотранспортних засобів, об’єктів, медичного обладнання, питання про припинення користування мисливськими угіддями, передачу частини приміщень та інше», – пише пресслужба.

Перелік питань для розгляду на 10-й сесії обласної ради восьмого скликання:

 1. Про проведення закритого пленарного засідання
 2. Про внесення змін та затвердження у новій редакції Статуту комунального некомерційного підприємства «Обласний медичний консультативно-діагностичний центр Житомирської обласної ради»
 3. Про зміну назви та затвердження у новій редакції Положення про Новоборівський дитячий будинок-інтернат Житомирської обласної ради
 4. Про внесення змін та затвердження у новій редакції Положення про Тетерівський дитячий будинок-інтернат Житомирської обласної ради
 5. Про надання дозволу на списання об’єктів
 6. Про надання дозволу на списання транспортних засобів
 7. Про надання дозволу на списання основного засобу
 8. Про надання дозволу на списання обладнання
 9. Про надання згоди на прийняття з державної у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області спеціалізованого санітарного транспорту екстреної медичної допомоги типів В і С
 10. Про передачу частини приміщення
 11. Про затвердження передавального акту комунальної установи «Обласний спеціальний будинок-інтернат Житомирської обласної ради»
 12. Про затвердження передавального акту комунального некомерційного підприємства «Житомирська обласна психіатрична лікарня Житомирської обласної ради»
 13. Про передачу об’єкта нерухомого майна
 14. Про припинення права користування мисливськими угіддями Ємільчинській районній організації Українського товариства мисливців і рибалок

Нагадаємо, попередня, позачергова, сесія Житомирської обласної ради відбулася 15 лютого 2022 року. У порядку денному було два питання. На сесії, зокрема, прийняли рішення виділити з резервного фонду обласного бюджету 2 млн грн для територіальної оборони області.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: сесія облрада  
Матеріали по темі