Суспільство

«Житомиргаз» встановив сім шафових регуляторів тиску газу в Житомирському районі

16 June 2022, 17:22

Для забезпечення стабільної подачі газу та підвищення рівня безпеки, протягом першого півріччя 2022 року, «Житомиргаз» встановив 7 нових газорегуляторних пункти шафового типу (ШГРП).

Прогресивне обладнання виробництва RGC Production було встановлене на заміну застарілим та спрацьованим зразкам.

ШГРП обладнані сучасною автоматикою та якісними італійськими регуляторами тиску. Дане оснащення понижує та підтримує постійний тиск газу в мережі, незалежно від обсягів споживання.

Забезпечує коректну та безпечну роботу газових приладів, які розраховані на споживання природного газу низького тиску. Обладнання на шафових пунктах не тільки регулює рівень тиску газу, а й запобігає його стрибкам, робить його стабільним 24 години на добу 7 днів на тиждень.

«Варто зауважити, що фільтри шафового газорегуляторного пункту очищують блакитне паливо перед подачею його споживачам. Таке технічне устаткування стабільно працює незалежно від температурних коливань протягом року», - зазначив начальник Житомирського відділення АТ «Житомиргаз» Сергій Лихвар.

При установці ШГРП також проводиться весь комплекс з облаштування території даного пункту: цементується площадка, встановлюється огородження.

Важливо зазначити, що в умовах війни з РФ АТ «Житомиргаз», що працює під брендом регіональної газової компанії (РГК), не має контрактів з підприємствами країни-агресора та її поплічників. Адже РГК ще три роки тому взяла курс на повну заміну радянських і російських технологій в газорозподілі.

До того ж РГК послідовно працювала над розширенням контактів з європейськими компаніями. Ця стратегія особливо актуальна зараз, адже завдяки новітньому обладнанню провідних світових виробників газорозподільна компанія продовжує модернізувати мережі, проводити ремонтні та регламентовані роботи.

Пресслужба АТ «Житомиргаз»

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Житомиргаз газ РГК  
Матеріали по темі