Суспільство

Хто з абітурієнтів має здавати НМТ і що таке мотиваційний лист: роз’яснення директорки департаменту освіти Житомирської ОВА

18 June 2022, 14:41

Директорка департаменту освіти і науки Житомирської обласної військової адміністрації Наталія Осипович 17 червня поінформувала, як цьогоріч проходить вступна кампанія, яка має певні особливості через військову агресію рф проти України.

Роз’яснення Наталії Осипович опублікувала пресслужба ОВА.

«Так, традиційне зовнішнє незалежне оцінювання цього року замінено національним мультипредметним тестом (НМТ), що складатиметься з трьох предметів за навчальною програмою загальноосвітньої школи – української мови, математики та історії України», – нагадують в обласній військовій адміністрації.

У Житомирській області підготовлено 16 пунктів для проходження тестування, які відібрані з урахуванням безпекових заходів та матеріально-технічних можливостей.

Наталія Осипович повідомила, що до 07 липня проходить другий етап підтвердження участі у НМТ, а до 12 липня вступникам буде надіслано запрошення.

Також вона наголосила, що ті, хто виїхав за межі області та не встиг зареєструватися на тестування, можуть це зробити зараз – до 20 червня – та пройти НМТ під час додаткових сесій у серпні та вересні.

Про те, хто саме проходитиме НМТ, що таке мотиваційний лист, який порядок вступу на творчі спеціальності та інше, дивіться детальніше у відео:

Відео з сайту ОВА

Нагадаємо, 15 червня пресслужба ОВА інформувала, що у Житомирській області для участі у НМТ зареєструвалися 7 332 абітурієнти.

Як повідомляв Житомир.info, 13 травня 2022 року Український центр оцінювання якості освіти інформував, що Міністерство освіти і науки України затвердило календарний план організації та проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту (НМТ).

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ЗНО НМТ тест МОН вступ випускник абітурієнт  
Матеріали по темі