Влада

Потерпілі просили закрити справу про хабар ексначальника управління Житомирської ОДА, але суд відмовив

20 June 2022, 13:03

Суд відмовив у задоволенні клопотання представників потерпілих про закриття кримінального провадження по обвинуваченню колишнього начальника управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації Вадима Войцешука в отриманні хабаря.

Відповідна ухвала Корольовського районного суду м.Житомира від 7 червня 2022 року оприлюднена в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

«Під час розгляду даного кримінального провадження в суді представник потерпілого ОСОБА_3 , адвокат Мельник М.А. та представник потерпілого ОСОБА_2, адвокат Перегуда А.П., звернулися до суду з клопотаннями про закриття даного кримінального провадження на підставі п.7 ч.1 ст. 284 КПК України у зв`язку з відмовою потерпілого від обвинувачення. Від потерпілого ОСОБА_2 також до суду надійшла відповідна заява про закриття даного кримінального провадження на підставі п.7 ч.1 ст. 284 КПК України. Обвинувачений ОСОБА_1 в судовому засіданні підтримав клопотання представників потерпілих та не заперечував проти закриття даного кримінального провадження стосовно нього в зв`язку з відмовою потерпілих від обвинувачення», - зазначається в ухвалі.

Але суд визначив, що клопотання представників потерпілих не підлягають задоволенню, оскільки кримінальні правопорушення передбачені ч.1 ст. 190 (Шахрайство), ч.3 ст. 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України не відноситься до кримінальних правопорушень приватного обвинувачення, в зв`язку з чим дане кримінальне провадження закриттю не підлягає.

Нижче – скріншоти з ухвали суду щодо справи Вадима Войцешука (ОСОБА_1)

Нагадаємо, справа по обвинуваченню Вадима Войцешука, колишнього начальника управління екології ОДА, розглядається в Корольовському районному суді міста Житомира з травня 2017 року.

Наступне судове засідання призначене на 31 серпня.

Як повідомляв Житомир.info, 25 січня 2017 року працівники прокуратури та СБУ викрили під час одержання неправомірної вигоди керівника управління екології Житомирської ОДА і його посередника: встановлено, що посадовець вимагав від приватних підприємців Житомирського району неправомірну вигоду у розмірі 2500 доларів за безперешкодну діяльність у сфері переробки лісосировини. 27 січня 2017 року голова Житомирської ОДА підписав розпорядження про звільнення начальника управління екології та природних ресурсів Вадима Войцешука. В лютому 2017 року Войцешук звернувся до суду з позовом до Житомирської облдержадміністрації щодо визнання звільнення незаконним, поновлення на посаді та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, але програв суди.28 квітня 2021 року Вадим Войцешук оприлюднив декларацію кандидата на посаду першого заступника голови Державної служби геології та надр України, але призначений на цю посаду не був.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Войцешук суд хабар ОДА  
Матеріали по темі