Події

Суд у Житомирській області зобов’язав приватну фірму повернути майже 420 га землі вартістю 88 млн грн

20 June 2022, 15:54

Суд у Житомирської області визнав недійсним договір оренди 419 га землі та зобов’язав орендаря повернути спірні землі Брониківській територіальній громаді.

Про це 20 червня повідомила пресслужба Житомирської обласної ради.

«Днями, за результатом розгляду позову Новоград-Волинської окружної прокуратури, Господарський суд Житомирської області виніс ще одне рішення про визнання недійсним договору оренди 419 га землі та зобов’язав орендаря повернути спірні землі громаді», - йдеться у повідомленні.

Мова йде про неправомірне надання в оренду приватному товариству значного масиву земель сільськогосподарського призначення, вартістю 88 млн грн, що на території Лебедівської сільської ради, яка тепер входить до Брониківської територіальної громади.

«7 земельних ділянок декілька років тому було надано товариству у користування відповідно до розпорядження Новоград-Волинської райдержадміністрації як невитребувані земельні частки (паї). Однак прокурори встановили, що в оренду надано землі державної власності. За таких обставин, розпоряджатися ними на той час мало право Головне Управління Держгеокадастру у Житомирській області. Крім цього, встановлено й інші порушення, зокрема, передача землі поза аукціоном. І цього разу Господарський суд Житомирської області визнав позовні вимоги прокурора обґрунтованими, зобов’язавши орендаря повернути землі з незаконного користування», - зазначає прокуратура.

Як повідомляв Житомир.info, 8 червня пресслужба Житомирської прокуратури повідомила, що суд у Житомирській області виніс рішення про визнання недійсним договору оренди 91 га землі та зобов’язав орендаря повернути сільгоспугіддя до комунальної власності Новоград-Волинська.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: суд прокуратура земля оренда земельна ділянка 
Матеріали по темі