Місто

У Житомирі на Театральній нанесли розмітку зі смугою для громадського транспорту, патрульні нагадують про штрафи за порушення

24 June 2022, 17:14

З понеділка, 27 червня, діятиме нова схема організації дорожнього руху на Театральній.

Про це 24 червня нагадала Житомирська міська рада.

«Просимо водіїв не паркувати авто на смузі руху громадського транспорту. Працюватиме інспекція з паркування», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що від майдану Перемоги до Великої Бердичівської і у зворотному напрямку наноситимуть смуги руху для громадського транспорту. Цими смугами дозволено також рух велосипедистів. На дорозі із такими смугами забороняються рух і зупинка інших транспортних засобів (крім таксі та велосипедистів).

«Також у подальшому подібні смуги продовжимо від Театральної — по вулиці Великій Бердичівській — до перехрестя з Жуйка. Смуги для громадського та велотранспорту заплановані вздовж Київської до Східної», — сказав заступник міського голови Олександр Шевчук.

Водночас патрульна поліція Житомирської області наголошує, що відповідно до п. 17.1 Правил дорожнього руху України, на дорозі із смугою для маршрутних транспортних засобів, позначеній дорожнім знаком 5.8 5.8 «Дорога із смугою для руху маршрутних транспортних засобів» або 5.11 «Смуга для руху маршрутних транспортних засобів» забороняються рух і зупинка інших транспортних засобів (крім таксі та велосипедистів) на цій смузі.

«Повідомляємо, що відповідно до ч. 3 ст. 122 (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху) КУпАП передбачено штраф у розмірі 680 гривень. Вкотре закликаємо водіїв дотримуватися правил дорожнього руху та звертати увагу на встановлені дорожні знаки», - йдеться у повідомленні патрульних.

Нагадаємо, 21 червня міська рада інформувала, що цього тижня по вулиці Театральній, на ділянці від Великої Бердичівської до майдану Перемоги, наноситимуть нову розмітку. Про намір у центрі Житомира зробити смуги для громадського транспорту, якими їздитимуть і велосипедисти, у листопаді 2021 року розповідав заступник мера Олександр Шевчук.

Як повідомляв Житомир.info, в останні дні травня 2022 року в Житомирі розпочали ремонтувати вулицю Театральну на ділянці від вулиці Мала Бердичівська до майдану Перемоги, поточний ремонт виконувало КП «УАШ».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: дорога Театральна розмітка Шевчук патрульні ПДР 
Матеріали по темі