Влада

​У Житомирській області відновлюють зруйновані російським бомбами та ракетами будівлі, демонтувати мають 138 приватних будинків

26 June 2022, 12:15

У Житомирській області продовжують ліквідовувати наслідки бомбардувань та ракетних ударів: ремонтують вікна, двері та дахи в будинках. Демонтувати мають 138 приватних будинків та дві багатоповерхівки.

Про це 25 червня повідомив керівник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

«Роботи на території області, особливо у найбільш постраждалих від бомбардувань та ракетних ударів населених пунктах, тривають вже другий місяць. Перш за все вони спрямовані на те, щоб повернути до житлового стану будівлі, які не потребують капітального ремонту. Переважно це встановлення або ремонт вікон, дверей, ремонт дахів», - йдеться у повідомленні.

Віталій Бунечко зазначив, що в області демонтажу підлягають 2 багатоповерхових житлових будинки на 122 квартири та 138 приватних будинків.

«Наразі в області вже відновлено близько 5 тисяч м² віконних блоків та відремонтовано 8,6 тисячі м² дахів. Йдеться про медичні, освітні заклади та адміністративні будівлі, багатоповерхівки та приватні будинки в Овручі, пожежну частину Малина.

Загалом у Житомирській області пошкоджено 2657 об’єктів, серед яких 177 повністю зруйнованих, що складає 7%. 87% постраждалих будівель – це житловий фонд. За результатами засідань обласної комісії ТЕБ та НС, 60 об’єктів вже визначені як аварійно небезпечні та підлягають демонтажу. За попередніми даними, серед житлового фонду області демонтажу підлягає 2 багатоповерхових житлових будинки на 122 квартири та 138 приватних будинків», - повідомляє керівник ОВА.

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці квітня Житомирську область відвідав міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов і зазначав, що перший етап ліквідації наслідків бойових дій в області має завершитися до кінця травня. На відновлення зруйнованих обстрілами об'єктів необхідно 2,3 млрд грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: війна відбудова будинок бомба Бунечко  
Матеріали по темі