Місто

Житомирянам радять запастися водою: водоканал добу промиватиме та дезінфекуватиме мережі

27 June 2022, 17:55

Завтра ввечері, а саме з 22:00 28 червня до 22:00 29 червня КП «Житомирводоканал» планово промиватиме та дезінфікуватиме мережі.

Про це 27 червня повідомляє Житомирська міська рада.

«Дезінфекція водопровідних мереж та резервуарів питної води проводиться щороку у весняно-літній період задля запобігання поширення інфекційних захворювань через питну воду. Методи знезараження води спрямовані на знищення патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів. На час дезінфекції мереж не варто використовувати воду для приготування їжі. Вода придатна лише для санітарно-гігієнічних та побутових потреб», - йдеться у повідомленні.

Житомирян закликають заздалегідь зробіть запас води, необхідний для задоволення питних потреб.

Нагадаємо, 21 червня КП «Житомирводоканал» інформувало про планову дезінфекцію мереж, але зазначало, що промивка водогону проводитиметься з 22:00 28 червня до 6:00 29 червня.

Як повідомляв Житомир.info, 30 липня 2021 року на житомирському водоканалі показали, як перевіряють якість води з-під крана. 16 червня 2022 року у коментарі журналістам директор «Житомирводоканалу» Андрій Нікітін анонсував проведення хлорування мереж у поточному місяці.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: водоканал вода дезінфекція 
Матеріали по темі