Суспільство

«Житомиргаз» продовжує модернізацію мереж за для стабільного постачання газу абонентам взимку

28 June 2022, 16:08

Стабільне забезпечення споживачів природним газом під час війни залишається пріоритетним завдання для АТ «Житомиргаз».

Навіть у непростий час для країни, компанія продовжує піклуватися про споживачів, зокрема, газівники продовжують проводити поточні ремонти, замінюють та осучаснюють газове обладнання аби у зимовий період обійтися без аварійних ситуацій та забезпечити людей газом.

Газорозподільна компанія «Житомиргаз», яка працює під брендом регіональної газової компанії (РГК), три роки тому взяла курс на повну заміну старих радянських технологій в газорозподілі. Щороку, реалізуючи план розвитку, виконується черговий етап модернізації мереж. Цьогоріч низка робіт з осучаснення системи була виконана у селі Червоне.

«Дуже важливо, особливо в літній період, коли ми не зав'язані на опалювальному сезоні. Маємо надію, що під час проведення регламентних робіт буде замінено обладнання, яке дасть можливість у майбутньому нормально перенести опалювальний сезон, коли йдуть різні навантаження в домогосподарств, об'єктах соціально-культурної сфери, і промисловості», - говорить голова Червоненської селищної територіальної громади Юрій Ящук.

Для стабільної подачі газу та підвищення рівня безпеки тут встановлюють нові газорегуляторні пункти шафового типу.

«Ми знаходимося на об'єкті, де проводяться роботи по монтажу ШРП третього типу, яка буде забезпечувати понад 100 абонентів якісним газопостачанням та належним тиском для безпечного використання газу у побуті. Даний ШРП виробництва RGC Production, якенаразі повністю забезпечує потреби нашої компанії при виконані будівельно-монтажних робіт з заміни всім обладнанням», - сказав головний інженер Попільнянського відділення Віктор Рубаха.

Нове обладнання має якісні італійські регулятори тиску, завдяки чому споживачі можуть безпечно використовувати газові прилади. При установці ШГРП також проводиться весь комплекс з облаштування території даного пункту: цементується майданчик, встановлюється огородження.

«Має перевагу у тому, що має трьох ступеневий захист і забезпечує безпечну доставку природного газу до побутових споживачів і при використанні його у побуті», - каже Віктор Рубаха.

У цьому ж населеному пункті газовики замінили лінію редукування газорегулючого пункту.

«Ця лінія використовує функцію пониження газу від середнього до низького. На ній встановлено регулююче обладнання аналогічної італійської фірми. Це є комплектуючим загальної лінії. Також на лінії встановлено фільтруючий елемент, манометри тиску газу, які допомагають контролювати та очищати природний газ», - говорить головний інженер Попільнянського відділення розповідає Віктор Рубаха.

На обслуговуванні Попільнянського відділення знаходиться близько 44 тисяч абонентів, частину з них газовики вже підготували до опалювального сезону.

«З початку цього року ми вже встигли, замінити 15 газорегулюючих пунктів, які забезпечують якісну доставку газу до кінцевого споживача. Таких споживачів буде близько 10 тисяч абонентів. Тобто четверту частину людей, серед тих кого ми обслуговуємо, ми підготувати до початку чергового опалювального сезону. Що до інших, в майбутньому плануємо, до кінця року, замінити 25 об’єктів, і забезпечити аналогійну доставку газу до 17 тисячі абонентів», - сказав головний інженер Попільнянського відділення Віктор Рубаха.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Житомиргаз газ газовики  
Матеріали по темі