![](https://www.zhitomir.info/f/images/2022/07/03/208455/24efc3a44e34d7b06fad9e46448bc34b_preview_w440_h290.jpg)
В області сталася ще одна загибель на воді.
Про це вранці 3 липня повідомило головне управління ДСНС у Житомирській області.
«У Коростишеві на місцевій водоймі втопився 31-річний чоловік. Тіло потопельника відшукали фахівці Житомирської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби на воді. Його тіло виявили на відстані близько 20 м від берега. Напередодні він відпочивав біля води зі своїми близькими. Обставини трагедії продовжують з'ясовувати спеціалісти», - йдеться у повідомленні.
Рятувальники закликають населення відпочивати у відведених для цього місцях, не йти у воду після вживання алкоголю та пильнувати за маленькими дітьми.
Як повідомляв Житомир.info, 29 червня 2022 року на одному з кар’єрів Житомира та в річці Тетерів через особисту необережність втопилося двоє чоловіків.