Влада

Гуманітарний штаб Житомирської ОВА інформує про передану допомогу: матраци для ВПО та набори для укриттів

23 July 2022, 14:00

Гуманітарний штаб Житомирської ОВА передав майже 12 тисяч матраців для облаштування місць для ВПО.

Про це 23 липня повідомляє пресслужба обласної військової адміністрації.

«У той час, як наші захисники чинять опір російським окупантам та відстоюють незалежність України, працювати на своєму фронті продовжує й Гуманітарний штаб Житомирської ОВА. Адже щодня багато українців потребують допомоги. Цього тижня до Бердичівського, Житомирського, Коростенського та Новоград-Волинського районів надійшла чергова партія гуманітарної допомоги від UNICEF – близько 12 тисяч матраців для внутрішньо переміщених осіб – передана Гуманітарним штабом обласної військової адміністрації. Також навчальні заклади області отримали від Гуманітарного штабу більше 200 наборів для бомбосховищ, адже організація безпечного начального процесу у військовий час є одним із головних завдань», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, станом на 21 липня лише 52% закладів освіти Житомирської області мають укриття різного типу (сховища, протирадіаційні, найпростіші тощо), зокрема, з 570 закладів загальної середньої освіти 412 (72%) мають укриття різного типу.

Як повідомляв Житомир.info, 2 березня 2022 року почав діяти обласний Гуманітарний центр збору речей та допомоги, станом на 10 березня в область надійшло більше 650 тонн гуманітарної допомоги від жителів області, інших регіонів України, а також країн ЄС, зокрема Польщі, Італії тощо.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ОВА гуманітарка допомога ВПО укриття  
Матеріали по темі